Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citlivy zaludok

RNG

ja, doplnky potravy sa pouzivaju vseobecne dovtedy, dokial ich potrebujes.
Niektore cely zivot, niektore dovtedy, kym sa telo nenapravi-nevyhoji alebo nejake procesy nezmenia.
Napr selen, zinok ,jod, probiotika radim kazdemu uzivat cely zivot, tak isto vitamin C a E a rybacie oleje.
Proste nase telo s nimi lepsie operuje vseobecne.
A v potravinach ich nemame dost, to by sme museli celkom zmenit stravu a polnohospodarstvo.

RNG

Swansonvitamins.com je kde som to kupoval ja pre rodinu a znamych. Inac sladovka hladkoploda(sladke drievko) sme ako deti hryzli casto. Z nej sa vyrabal "pendrek", zvlastna sladkost(licorice stick), ktoru predavali vzdy na jarmokoch.
Cesky nazov pre sladovku je lekorice.
DGL je ale vytazok, klinicky ucinna davka su 2 tabletky rozzuvat pred jedlom

RNG

na posilnenie a regeneraciu zaludocnych stien pomaha dumbier a najma DGL, co je vytazok zo sladovky hladkoplodej(glycerrhyza glabra, licorice)

kristina111

ten citlivy zaludok sa u teba prejavuje len po alkohole alebo aj inokedy?
lebo ak len po alkohole, tak je jasne, ze ten ti nerobi dobre, tak nepi.
ak celkovo, treba zlepsit travenie - do stravy pridat viac vlakniny, ovocie zelenina, pripadne prirodne Psyllium, dodrziavat pitny rezim a uzivat probiotika. a jasne, ze obmedzit mastne, vyprazane jedla a podobne.
pripadne si pozri ine temy, RNG radil rozne enzymy na zaludok a podobne, malo by sa to zlepsit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citlivy zaludok - Fórum - ZDRAVIE.sk