Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tetania???

Príspevok v téme: tetania???
jana555

ahojte, uz asi 10 mesiacov ma trapia tazkosti s dychanim. akoby som sa nemohla poriadne nadychnut, k tomu sa pridala bolest lavej lopatky, lavej ruky a nohy, akoby mi trpli.obcas ma bolieva aj pri srdci a mavam busenie srdca. bola som na vysetreni stitnej zlazy, zistili mi mierne znizenu funkciu SZ, ale ked som zacala brat 1/4euthyroxu, vysledky boli ok, ale problemy s dychanim mi ostali.potom som bola u ortopeda, doktorka mala podozrenie na skoliozu, co sa ale nepotvrdilo. bola som aj na EKG srdca, tiez ok, len zvyseny tep. v stredu som objednana u neurologa, musela som si to vybavit sama, pretoze moju obvodnu to velmi nezaujimalo. pravdepodobne si myslela, ze je to len psychika a stres, ale ja ziadny stres nemam, som na materskej uz druhy rok a je mi fajn. az na tie tazkosti:((podla priznakov si teda myslim, ze by to mohla byt tetania??beriem horcik, vapnik, zinok.pomohlo vam nieco??precitala som si tu vela o Bone Reinforcer, pomohlo niekomu?
dakujem vopred za odpovede

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tetania??? - Fórum - ZDRAVIE.sk