Výdrž

alzbee

jankake: no samozrejme nejdeme na druhe kolo hned po minute...musi si trosku odpocinut:)) a toho tvojho ako dlho boli-uz nie je vobec schopny ist na dalsie kolo?
Ale pockajte si na vyjadrenie AdamaKrta-ten je v tychto vydrziach expert na tomto fore...vsetky techniky vam napise, aby vas partner dlhsie vydrzal, respektive aby vedel ovladat orgazmy..AdaaaamKrt, kde si??? uz sa tu caka na tvoje vyjadrenie :-))

bodka...

ja sa opýtam? a môže sa muž urobiť tak, e sexuje napr. 5 minút a povie si "stačilo" a ejakuuje? či sa to dá ovplyvniť.

alzbee

No my to tak s priatelom mavame, ze prvykrat je spraveny za 3minuty :D (hlavne, ked sa stretneme po mesiaci), to viem, ze dlhsiu milovacku ocakavat nemozem :D a potom tie dalsie kola vydrzi uz dlho:))

132456

no ja som vravel(sice az potom)ze by bolo mozno lepsie kebyze sa spravim pred tym..Ze topotom dlhsie trva no..Neviem ja som z toho zufaly..Ona si da cokoladu a je jej dobre.. Neviem fakt.. =D

mary-anne

a to za kazdym, ci len prvy raz? lebo to mozte aj tak riesit, ze sa teda prvy raz spravis, aj rychlo a potom druhy , ci treti raz, by si mal uz dlhsie vydrzat, aspon tak to vacsinou chodi..neviem,ako u teba.. tak tie ostatne razy si to priatelka viac uzije..ale ak vydrzis aj potom tak kratko, uz neviem,no..treba skusat kadeco :o)