Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antibiotikum Penbene-nebolo vam z neho zle??Mne je :((

Príspevok v téme: Antibiotikum Penbene-nebolo vam z neho zle??Mne je :((
alilla

Chcem sa spytat-uzival niekto z vas uz antibiotikum penbene. ja ho berem asi treti den a strasne mi je zle..tak neviem ci z neho alebo z coho..Ale predtym ako som ho zacala brat mi nebolo..Uz mi aj choroba presla, ale zle mi je..Boli ma zaludok, je mi nevolno a mam taky neprijemny pocit "akoby opuchnuteho zaludka" :((..Neberavam casto antibiotika, tak s tym nemam skusenosti, ci to tak pri anti. robi alebo nie..Kolegine mi povedali, ze to vzdy boli zaludok pri anti. ..Ja si ale matne spominam, ze kedysi ked som uzivala anti, ze mi zle nebolo..Poradte :((..Vysadit ich, brat ci ako..

orol

alilla

ak ti je "strasne zle"

-tak na pribalovom letaciku je urcite napisane

-aby si okamzite prestala brat tento liek a informovala lekara

-cize vyhodit, nebrat a informovat lekara

roxxyna

Ak neužívate probiotika (najlepšie sú laktobacily 6plus) tak je nevoľnosť úplne bežná. Probiotika stoja cca 7 eur a vyššie.

roxxyna

Ak neužívate probiotika (najlepšie sú laktobacily 6plus) tak je nevoľnosť úplne bežná. Probiotika stoja cca 7 eur a vyššie.

modráčik

jaruska:vsak si len precitaj pribalovy letacik Penbene,to su neziaduce ucinky, co citis.Aj Ti bude zle.Mojho syna to tak polozilo, ze nevladal ani prejst na WC sam.Precitali sme letacik, nasadili prirodne antibiotikum a bolo.

jaruška

ja tiez uzivam momentalne Penbene.prve 3 dni v pohode ale od vcera ako zjem tabletku tak do pol hodiny taka nevolnost na zaludku.Potom to vsak prejde.

angina

ja uzivam penbene tak povediac pravidelne.mam anginu asi 8 az 10krat do roka.moj doktor hovori,ze vraj mandle ist von nemusia.ina doktorka vravi,ze anginu moze mat clovek maximalne 2krat do roka,lebo je to nebezpecne na srdce.tak neviem.zaludok ma z neho boli casto,ale to preto,ze pri angine nevladzem nic jest a su to silne antibiotika.mam pocit,ze pomaly mi uz aj prestavaju zaberat.odporuca sa uzivat pri antibiotikach aj probiotika.upravia zniceny a podrazdeny zaludok.

Melon(20r)

Presne tieto lieky užívam tretí den kždych 8hodin na bolestivu Anginu čo mam..Zatial ziadne vedlajšíe priznaky nepocitujem alebo aspon sa mi neprejavuju do takej normi ako tebe..Ja som skor unaveny a unavene oči mavam...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antibiotikum Penbene-nebolo vam z neho zle??Mne je :(( - Fórum - ZDRAVIE.sk