Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

(NE)tehotenstvo

Príspevok v téme: (NE)tehotenstvo
yanci12

Dobry den. Prestudoval som uz skoro vsetky fora ohladom tem ako su plodne a nedplodne dni zien a prerusovaneho sexu ale nikde som sa nedopatral k jednoznacnej odpovedi alebo aspon k odpovedi co by ma aspon trochu uistila. Taqkze moja otazka zne s akou percentualnou sancou je mozne otehotniet ked partnerka ma neplodne dni a pouzivame metodu prerusovaneho sexu? Dakujem

niekto

kalendarna metoda plodnych dni ma pearlov index 5-25% pricom 5 je idealne pouzivanie
prerusovana ma 4-27%
ked to vynasobys dostanes 0,2 -6,75
to je ale len ciste teoreticke
jo a pearlov index je pravdepodobnost otehotnenia za rok ked sa budes chranit iba touto metodou resp. kombinaciou ...
en.wikipedia.org

katy23

Yanci, pravdepodobnosť v týchto veciach je len otázkou teórie. Úplne spoľahlivé plodné dni ti nikto nevypočíta. Dôkazom sú mnohé páry, ktoré roky nevedia počať dieťa, hoci sú zdraví, len sa im nedarí...Už len spermie v tele ženy vedia prežiť 18-52 hodín a vajíčko je schopné oplodnenia možno tak 2 dni, aj to je individuálne a ak má tvoja partnerka ešte nejaké výkyvy v cykle, tak sa môže stať všeličo...

aknitka

v jednej poradni písal doktor, že šanca je 27 %, že žena otehotnie. ale treba to brať s rezervou. my praktizujeme prerušovanú súlož už dlho bez ohľadu na plodné a neplodné dni a zatiaľ sa nič neprihodilo. v našom prípade je to však, ale presne tak ako písal Adam Krt. ak by sa aj pritrafilo je nám to jedno lebo ešte jedno dieťatko plánujeme.
takže ak ešte nechceš byť ockom určite by som sa na to nespoliehala.

AdamKrt

Statistika je pekna vec, ale netreba sa na nu spoliehat.

Taketo metody je mozno skusat napr. v manzelstve a ked si par je isty, ze pripadne dietatko neni problem.

Inak sa mozes tesit, ze si tych par percent, ktore vybocuju zo statistiky a ocakavat prirastok do rodiny :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

(NE)tehotenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk