Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel - workoholic

Príspevok v téme: Priatel - workoholic
daffodil

Ahojte, asi uz podla nazvu budete vediet, coho sa moj problem tyka.
Velmi lubim svojho priatela, viem, ze aj on mna, ale coraz menej ma na mna cas. Stale len pracuje, zhana si "fusky", naseka si ich na kratky cas, nestiha, potom je nervozny, samozrejme, ze si to odnesiem ja. Ked uz si na mna najde cas, je unaveny, nervozny, ked mu chcem dat pusu, tak sa dakedy tak zatvari, ze ho to otravuje (lebo je unaveny). Tak mi povie, ze radsej ide domov, vyspat sa, oddychnut si. A "najlepsie" na tom je to, ze mi o par minut na to zavola, ze ho volali kamarati do baru na jedno pivo, tak chcel s nimi podebatit. Nechapem, na mna je unaveny a na kamosov a pivo nie ?? Viem, ze som na neho asi dost naviazana, bez neho sa nudim ... ale neviem, co mam robit, aby som mu zacala chybat, aby si uvedomil on sam, ze mame na seba malo casu ... Nemam sa mu ozyvat ? Nevolat mu ? Alebo co by ste mi poradili ? Dakujem vam za rady

nikka1

správaj sa k nemu rovnako, noa? Určite zaregistruje zmenu v tvojom správaní a uvidíš, že ako zareaguje... Keď sa ti on neozve, ani ty sa neozvi, proste rob to isté, aj keď to bude ťažké... vydrž, keď ťa má skutočne rád, tak to bude chcieť riešiť...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel - workoholic - Fórum - ZDRAVIE.sk