dezodorant. Fa alebo Rexona??alebo Dove?

hassy

adidas :) ale z tych troch dove... neviem preco, ale v poslednom case mi nivea a rexona strasne smrdia...
a adidas je dobry, dlho vyrzi a ma nevtieravu vonu :)

marus55

Neodporúčam deodorant ani jednej z uvedených značiek. Obsahujú aluminiove soli/hliníkové/, ktoré sú pre náš organizmus škodlivé. Najlepšie sú bez obsahu týchto škodlivín, prírodné. Mám, veľmi dobrú skúsenosť s deodorantom od nemenovanej firmy na prírodnej báze, pohlcuje pach potu, čistí potné žľazy od nánosov alumínia z dotera používaných deodorantov, je osviežujúci nevtieravej vône, vhodný tak pre mužov ako i pre ženy. Kto má rad vône, môže popri ňom používať obľúbený parfém.
Ak máte niekto záujem napíšte na môj mail

elaguna

Ahoj johh, ked dobre poznas svojho priatela tak lahko pre neho najdes vonu....Skus si zhrnut v hlave aky typ cloveka to je. ci je dynamicky ,skor elegantny, atd. typ. Aj ja som vyberala tak vonu, aby sa hodila k aktivitam mojho muza. Je to sportovec, takze ako taky, doslat old spice

elaguna

Ahoj johh, ked dobre poznas svojho priatela tak lahko pre neho najdes vonu....Skus si zhrnut v hlave aky typ cloveka to je. ci je dynamicky ,skor elegantny, atd. typ. Aj ja som vyberala tak vonu, aby sa hodila k aktivitam mojho muza. Je to sportovec, takze ako taky, doslat old spice