Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

presun menštruácie a operácia

Príspevok v téme: presun menštruácie a operácia
mitta

ahoj, potrebovala by som radu. čaká ma operácia a mala by som vtedy dostať menštruáciu a potrebovala by som si ju presunúť o 4 dni, ale neviem, či potom môžem isť s týmito hormonálnymi liekmi pod narkózu. o termín operácie by som kvôli menštruácii nechcela prísť, lebo sa na ňu dlho čaká. za rady ďakujem :)

monny9

čaká ma operácia a mala som dostať menzes až po nej, ale dostala som ho práve teraz, keď ma idú operovať...čo mám robiť?

miroslaval

Mozes ist pod narkozu, neboj sa. Ja som to absolvovala uz niekolkokrat a tu som :) Ale ked budes robit predoperacne vysetrenia (ak ich uz nemas), internistovi povedz, ze uzivas tieto lieky.

kristina111

tak co ja viem, kamaratka mala ist na operaciu, tiez akurat vtedy mala mat menstruaciu, tak jej dali lieky na oddialenie menzesu a operovali ju.
takze ano, robi sa to tak a da sa ist pod narkozu.
len je problem s tym, ze tie lieky na oddialenie niektore zeny zle znasaju a niektorym to narusa pravidelny cyklus, preto to urciti lekari neodporucaju uzivat a radsej su za moznost o posunutia operacie. ale pokial sa na nu dlho caka, tak myslim, ze ti tieto lieky vystavia a nebude problem.

mitta

no ved ja viem, ze som mu to mala nahlásiť ja len pre istotu by som potrebovala tie lieky. ja len potrebujem vedieť, že či s takýmito liekmi na oddialenie menštruácie môžem ísť pod narkózu.

v pondelok idem za internistom a potom aj na gynekológiu. ja sa tam všetko popýtam len teraz som potrebovala radu, ďakujem

kristina111

mitta, toto si mala nahlasit lekarovi, s ktorym si konzultovala operaciu.
myslim, ze sa vtedy podavaju lieky na oddialenie menzesu, ale tie su len na lekarsky predpis.
takze by si mala ist za lekarom, povedat mu o tom a on ti vystavi lieky, ktorymi si ju posunies, aby si mohla byt operovana.
hlavne nech o tom lekar vie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

presun menštruácie a operácia - Fórum - ZDRAVIE.sk