Jedna oblička

usiko

rico,

ludia s jednou oblickou, ak nepiju a nefajcia, neberu drogu a idealne nepiju kavu, sa mozu dozit aj stovecky.......ale s nezdravym zivotnym stylom, neviem, neviem....

delphia

kolko alkoholu znesies???? vsak skus. bud prezijes, alebo nie. ze nemas iny problem, len kolko tvoja oblicka znesie alkoholu...! ak si ju dobabres, pojdes vonat fialky

roman08

rico moja sestra sa az teraz dozvedela ked bola na sono ze ma jednu oblicku a bude mat 34 rokov takze minimalne tolko sa dozijes.staci taka odpoved?co sa to nespytas svojho doktora.

radca

Ked si das jedno-dve piva, alebo pohar cerveneho, tak sa asi nic nestane. Tvrdy alkohol je asi dobre vobec vynechat.

usiko

no, myslim, ze si ako vacsina chlapov, rico....nic v zlom, ale kym nebudes mat prvy vazny zachvat, ktory so stastim prezijes, tak sa nepoucis.....takze - kludne rob ako myslis, aj fajci, aj pi tvrdy akohol no a potom budes dalsia pritaz pre lekarov, pre rodinu a pre kamaratov...ale ved, tebe sa nic nemoze stat, ze?

1231231

Rico a preco tieto otazky nekladies svojmu lekarovi? on by ti najlepsie odpovedal co mozes a co nie. ale nie, nemal by si ani fajcit! fajcenie samo o sebe je skodlive a zle posobi aj na oblicky, vyhladaj si cez google vztah fajcenie a oblicky, co to pre nich je. citala som jeden clanok a dam ti odpovede na obe tvoje otazky: Ako si udržať zdravé obličky? Alkohol konzumujte v rozumnom množstve! Nefajčite!