Jedna oblička

1231231

ja len nerozumiem niektorym ludom. tak ked raz mam jednu oblicku a viem, ze pitie alkoholu mojmu zdravotnemu stavu neprospieva, naco to musim silit a aj tak budem pit? bud rad, ze druha oblicka ti pracuje na 100%, hadam si ju nechces znicit! obcas je zivot aj o tom, ze sa musime nieco vzdat a myslim, ze su aj horsie veci ako vzdat sa alkoholu! a usiko ti navyse odpovedala, ze by sa nemalo vobec pit, len prilezitostne pivo. bud rad, ze mas len toto obmedzenie, su ludia, ktori tych obmedzeni maju podstatne viac a podstatne horsie! a ked raz mam nieco nakazane, lebo viem, ze mi to neprospieva, hlavne mojmu zdraviu, tak to budem aj dodrziavat, lebo zdravie je to najcennejsie co mame a nebudem si ho vlastnym pricenim nicit!

Rico

Ja chodim na kontroly ..sportujem ...hram basketbal normalne robim vsetko ..alkohol som zatial pil len nejake vina ..pivo ..mozno vermuth ..ale tvrde som radsej este neskusal ..

usiko

vies, ak to prezenies s alkoholo,, raz dvakrat trokrat nemusis mat vobec problem a potom sa to cele vrati v zlom....

kazdopadne chod na tu nefrologiu, aby ti to vysetrili, ci je zdrava a tak....nestoji to nic a budes mat istotu....

usiko

moj priatel ma tiez iba jednu od narodenia, v prvom rade sa objednaj na nefrologiu a nech ta tam pravidelne raz za dva roky kontroluju....v zasade, ak nemas problem, mozes viest plnohodnotny zivot, akurat si na nu davaj velky pozor, aby si si ju nezranil, lebo bude asi aj velka, teda ju mudes mat na vacsej oblasti ako nasa jedna.....sporty viest len take neagresivne, chranit pred prechladnutim a udermi...

co sa tyka alkoholu, lekarka mu povedala, aby nepil vobec, a ak ano, tak skor pivo...nie tvrdy alkohol....ale moj priatel nepije, iba ak je v spolocnosti a pivo mu chuti takze my to mame ok.....