FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Švédske kvapky od Marie Treben

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Švédske kvapky od Marie Treben" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    ochmoneková24.07.09 14:25??.??.189.214

....dobrý deň, rada by som poprosila o radu či mi švédske kvapky od Marie Treben pomôžu v liečbe chorôb u detí....napr. keď bolí uško, má zapálené, slzavé oči, či upchaté nosné dutiny..... už neviem čo ďalej, tovaru je v lekárniach veľmi veľa, ale to by som musela mať doma zo všetkého kus a vedieť to používať, vadí mi aj, že napr. bolesť uška /boli sme na kúpalisku a zrejme dcére v ušku ostala voda.../ som utíšila len OTOBACIDOM.....pomohlo by napr. keby som švédske kvapky nakvapkala na vatu, uško znútra pomastila a vatu tam vložila na noc?

ďakujem za rady a názory....

• Richard41721.07.14 08:21??.??.160.17

Originál švédskych kvapiek sa bude dať kúpiť na Slovensku už za krátko. Sledujte: mariatreben-eu.sk

• Lubosh07.08.09 10:43??.??.55.92

Mi chcete povedať, že máte originálne švédske kvapky od Marie Trebenovej? Pokiaľ viem na SR ich nedostať. Pozor, lebo tie, čo zohnať v lekárni, väčšinou DR.Theiss alebo Hanuš, nie sú tie kvapky, čo spomína Maria Trebenová. Majú úplne odlišné zloženie.

• Kerri25.07.09 17:30??.??.199.72

Mám skvelé skúsenosti s týmito kvapkami a musím priznať, že vážne pomáhajú. Mne napr. pomohli pri bolesti ucha. stačí nakvapkať na vatu a priložiť. :)

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

Vychutnajte si relax vo dvojici aj s rodinou s kupónom od Wallet.sk

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

^ Späť na vrch