Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem pomoct s tvarou:(

Príspevok v téme: Potrebujem pomoct s tvarou:(
Bambulatko

Už som si prečítala viacero diskusií, ale som tak zúfala, že sem napíšem môj problém. Možno by som to rada prebrala s niekým aj cez email. Takže do 22 rokov som sa mohla radiť medzi Miss pleť, každy si to hneď všimol, akú ju mám super. Prišiel stres, žaludočné problémy a ja sa akné nemôžem zbaviť 5 rokov!!!Lenže čo mám ešte urobiť? Žalúdok preliečeny, stravujem sa na jendotku a stále je to rovnaké. Normalé rozmýšľam, že na "staré" kolená a budem musiet dať na HAK. Ešte ma napadla deroxikačná vaňa. Ja už neviem. No a na záver spomeniem, že sú veci, ktoré ma trápia z minulosti, môže to mať neajký súvis,psychika verzus pleť. Ako ďalej? Len mi tu neponúkajte žiadne aloe, atď, všetko vyskúšane:).

mirka 23

Bambulatko, no učinky, ja som to brala kvôli cyklu. A ten sa mi upravil. A akne mi zmizlo, už mám len sem tam z času na čas nejaku ďobku, ale už nie ako niekedy.

mirka 23

Keď sa stravuješ zdravo, tak su to hormony.
Yam sa da uživať dlhodobo. Ja ho beriem už asi pol roka. Samozrejme najlacnejši je z USA? ale to sa ti neoplatí objednávať. Da sa kupiť cez net, ale s poštovnym to vyjde až 30 eur. Mne to potom poslala jedna kočka odtialto z fora siveta@orangemail.sk a to bolo ovela lacnejšie. Tušim že do 20 eur, ale neviem presne musela by si sa opytať. Jedno balenie je približne na 2 mesiace.

Bambulatko

Mirka stravujem sa zdravo:)!!!
len zevraj mam som citliva na muzsky hormon, mam ho v norme, ale je tam ta citlivost
1. kde sa da yam zohnat?
2. moze sa uzivat dlhodobo?

mirka 23

Ale nepovedala si, či piješ mlieko a ješ sladké. Ale uprimne. Lebo ak ješ nezdravo, tak ti HAK tiež nepomôže. Musiš zmeniť stravu. A aj pečivo je dosť blbé.

mirka 23

Keď máš akné z hormonov, tak to pomôže. Keď nasadiš HAK, (hormonalna antikoncepcia, takže dávaš do seba umele hormony) tak robi len to, čo yam, že ti dava do poriadku hormony, lenže je to svinstvo, dodrbe ti to celé telo a po vysadení budeš mať horšiu tvar ako si mala (viem podľa seba)
Ak máš problem napr. s travenim, tak ti ani HAK nepomôže.

mirka 23

Inak, vieš, že by si bnemala jesť mliečne vyrobky (mlieko, jogurty, syry), sladkosti, sladké vody... O vypražanych veciach nehovorim, to je samozrejmosť.
Môj nazor na HAK je taký, že je to humus. Ak si chceš dať hormony doporiadku, tak ovela lepší je yam, ktorý radí RNG.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem pomoct s tvarou:( - Fórum - ZDRAVIE.sk