moj priatel decko?:(

Príspevok v téme: moj priatel decko?:(
zivotaosud

ahojte..moj priatel ja neviem ma 22 a netusim preco je este malo zrely ...viem ez je dost rozmaznany a jeho rodicia to nevidia ze povacsina je to ich chyba ze je taky...proste neciat si nic ani clanky na nete ani nic ho nezaujima proste ani kniha a ked mu neco cem ukazat robi sa mudry a skonci to hadkou lebo ja nema pravdu ale on a pritom ho.. prepacenim vie....hraje sa hru pricom namiesto hrania by si mohol citat neco na nete ked uz ne knihu...a v poslocnosti len o dristach a taky koketny je ale viem zeby nic nespravil...ale je to zvlastne ...jakeby ho nic netahalo len somariny a svet okolo neho nic...co si otom myslite bojim sa ze ak by som bola s nim navzdy ze nenauci moje deti nic ...:( dakuejm za rady pekny vecer

sway

A co robi teda cele dni?Chodi na VS?A ako vies,ze si nic necita..no ja nechapem,bud mas 15 rokov alebo sa chces starat priatelovi este aj do toho,co ma citat.A teda otazka je,co si citas ty na internete,ak sa smiem spytat?Rady na vecerne licenie?Lebo potom neviem,ci je plus citat blbosti a necitat.
Neber to ako utok,ale ked si myslis,ze je priatel nejako menej inteligentny a neprejavuje o nic zaujem,to moze byt problemik,ale ak ho iba nezaujima to iste,co teba,je to normalne..