Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Yam na vyrovnanie hladiny hormonov, RNG

RNG

nuz co sa tyka zaruk, potravinove doplnky mozu byt schvalene len ked nesposobuju ziadne skodlive postranne ucinky v odporucenych davkach, podobne ako potraviny.
Som zvedavy, ci ti lekar alebo farmaceut niekedy dali zaruku na to, ci ti nejaky liek 100% zaberie a ci ta nahodou neposkodi(a to castejsie nez si predstavujes)
Nechapem tie dovody na "zaruky", hlavne od ludi, co sa do toho vobec nevyznaju.
A strach z bratia viacero doplnkov potravin. Ved ked potraviny moze miesat, preco nie doplnky potravin!
Zopar sa ich neodporuca miesat, lebo jedna potlaca ucinok druhej. Ale to je len celkom malo a rozhodne ani vtedy nie su skodlive, len neucinne.

mirka 23

Bambulatko, ten link čo si dala, tak to je ten yam, čo sa dá zohnať na Slovensku, ale z Čiech to bude drahšie. Prirátaj si poštovné a ak to budeš brať na dobierku, tak zaplatíš ešte 5 eur na pošte. Veď napiš tej babe, podľa mňa ti spraví lepšiu cenu.

jaaa:som:

jojaja, ved to tu prave riesime. bezne v lekarni ho nezozenies, aspon ja som nezohnala. neviem v akych konkretnych predajniach, lekarnach sa da zohnat. ponuka ho tu jedna pripisovatelka, mirka pisala v druhej teme jej mail. a potom sa dal kupit v obchode RNG, ktory je uz ale zruseny. no a samozrejme, zo zahranicia, tam maju ovela nizsie ceny, ale zas je drahe postovne. a ano, sluzi na zharmonizovanie hormonov, zmiernuje menst. krce a menzes aj spravidelnuje. precitaj si o nom nieco, hlavne, ze je prirodny. ale nemam osobnu skusenost zatial.

jojaja

je yam dobrý aj na upravu nepravidelneho cyklu (ked mám menzes niekedy až po dvoch,troch mesiacoch a niekedy normalne)? treba nan recept od lekara? da sa prosím vas kupit aj v obycajnej lekarni? dakujem

Bambulatko

len sa nespomina, ze aj na akne:(
ja som kedysi uzivala maca extra, ale nejako to nepomohlo, tiez na horm. vykyvy
a mirka ty mas uz plet okej po tom?

jaaa:som:

hmmm, tak to som nevedela, ze niktore sa nesmu uzivat spolu. tak skusim to nejako poobmedzovat. a pocuj, myslis si, ze take fakt kvalitne vitaminy, doplnky tu na slovensku nikde nezozeniem?

mirka 23

Inak, ja som neobjednavala zo Swansonu ale z Puritainspride. A ke´d budeš objednavať, tak sa najprv aj poraď, aby si niečo nezabudla :)
Ja beriem vit. C, zinok, selen, probiotika, omega 3, vit. E, kyselinu listovu, Rutin (na žilky) Quercetin (na alergiu) Aloe, enzymy a jedny super vitaminy na vlasy, a nechty (Su tam asi všetky B a A vitamin), proste velmi dobra zmes.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Yam na vyrovnanie hladiny hormonov, RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk