Liečba akné

Kajan28

Ja som trpel akné 4 roky.. Kopček na kopčeku, samé zápaly, hnisy a podobné. Chodil som ku doktorom, objednával si zbytočné mastičky z iternetu a nikdy nič nepomohlo. Neviem z akého dôvodu ale začal som denne piť veľa vody. Hneď po zobudení 3 deci najmenej a počas celého dňa len voda a voda. Každým dňom sa mi pleť zlepšovala až teraz nemám ani jeden pupáčik. Som šťastný a zároveň naštvaný že lekári mi predpisovali hnusne chemické sračky z ktorých som pleť mal iba hnusnejšiu a pritom stačila voda a občas trochu zeleniny... Prosím ľudia neverte doktorom, ide im iba o zisk. Každopádne zabral mi aj jeden vynikajúci prírodný olej - nimbový olej LZS. Vyliečila ma príroda a nie chémia za čom som vďačný hlavne keď som videl kamarátov ktorí do sebe denne tlačili vitamín A a rôzne hnusačiny...

Veronik

Ahojte mne ka som čerpala hlavne z amerických stránok a veľmi mi pomohlo branie vitamínu B5 spolu s lokálnymi krémom od kožnej (cca 3 mesiace zvýšené dávky)je dosť problém ho zohnať tu na SR ... Ak má niekto záujem ostalo mi ešte nejaké balenie v tabletkovej aj praskovej forme , taktiež mam rôzne krémy od kožnej na predpis proti akné úplne nové už ich nevyužijem stačí napísať email

lenockaaa5

Z vlastnej skúsenosti viem, že na liečbu akné zaberajú náplasti. Produkt dostupný v zahraničí prichádza aj na slovenský trh. Zaručene vás za pár mesiacov zbavia problémov z akné.

danielapucherova

Mne s akné pomohlo prístrojové ošetrenie v salóne Lumi v Nitre. S vyrážkami som sa trápila poriadne dlho, no pri ošetrení laserom a prístrojom na akné sa môj stav pokožky výrazne polepšil. Som šťastný človek a cena ošetrení je prijateľná, OK. Majiteľka je veľmi príjemný človek a odborníčka na svojom mieste. Ďakujem a môžem len odporúčať. Držím palce.

lenkalot

Ahojte :) tiez mi pomohlo mydlo Eben s aktívnym uhlím, mydlo Poklad Transylvánie so soľou z Praidu a vodička Jade s morskými riasami a uhorkou. Tú vodičku som niekedy vymenila na Aloe Vera gél alebo vodu zo zeleného čaju. Používala som aj krém Élégance , je to lahučký krém, rýchlo sa vstrebáva. Tieto produkty nájdete na stránke -odkaz odstránený-

Miseelka

Chcem sa Vám pochváliť, že sa mi podarilo zdolať akné. Cca 6 rokov pretrvávali problémy. Mala som dosť mastnú pleť a tvorili sa mi také tie veľké červené zapálené vyrážky. Nebolo ich až tak veľa ale keď sa mi vyrážka vytvorila tak trvalo strašne dlho kým zmizla. A bolo to veľmi bolestivé... Tvorili sa mi asi 3 nové vyrážky za týždeň. Čo sa týka kožných lekárov, to asi radšej ani nebudem komentovať. Proste tam nechoďte, lebo je to strata času a nervov. Akné mi ustúpilo asi pred pól rokom. Tak Vám napíšem, že dodržiavam a čo nie: Stravujem sa pestro (mierne obmedzujem pšenicu), mäso všetky druhy, kravské mlieko som zamenila za sójové, plesnivé syry len málokedy, každé ráno si dávam Zinok 15 mg, kávu a alkohol neobmedzujem :) a som aj slabší fajčiar (asi 3 cig. denne), zubnú pastu používam už len takú, kt, neobsahuje Fluór. Pijem dvakrát denne Aloe Vera zriedené s vodou, ale pozor to Aloe Vera musí byť kvalitné, lebo na trhu sú rôzne viete čo. Čo sa týka kozmetiky, krém používam od Clinique. A to čo mi podľa mňa najviac pomohlo je mydlo Eben – čierne mydlo s aktívnym uhlím. Perfektne odmastňuje pleť a celý proces od objavenia vyrážky až po jej zmiznutie strasne urýchli. Používam raz až dvakrát denne. Nechám pôsobiť cca 15 minút a potom používam vodičku Jade s uhorkou a morskými riasami čo mi vlastne odporučili k tomu mydlu. Mydlo Eben aj Jade vodičku si vygooglite na nete. Krém si dávam len ráno, na noc nič. Trvalo my asi mesiac alebo alebo mesiac a pól kým sa mi pleť odmastnila a postupne sa tvorilo čoraz menej akné... Takže ak máte podobný problém skúste využiť moje skúsenosti

simkark

kikarika1

Ďakujem za radu :) Keď HAK už nechcem nanovo, bolo by to zbytočné opäť si ju nasadiť, keď sa mi od nej už organizmus očistil (teda dúfam).. a tú biolampu určite musím vyskúšať už som sa dočítala vo viacerých článkoch že to pomáha :) tak uvidíme!