Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečba akné

lenkaa123456

asi ho mas geneticke, jednoducho s nim asi nespravis nic.. tiez som ho mala tak ako ty, ale uz od 12tich rokov.. tiezs om skussala vsetko a pomahalo to len na nejaky cas.. najviac mi vsak pomohlo slnko a zdrava strava. iba zelenina a ovocie, ziadne sladkosti ani vody v ktorych su sladidla a farbiva, ziadne jedla s korenim.. proste nic take.. treba pit vela cistej vody denne,alebo zelene caje aspon 3litre denne tej vody alebo caju.. teraz mam 22rokov je to vyrazne lepsie.. s vekom proste to akne ustupuje, zacala som brat aj antikoncepciu no nejake vyrazne zlepsenie nevidim, ale to ocakavam az po dlhom case uzivania.. aj ked viem ze po vysadeni antikoncepcie sa akne pravdepodobne vrati.. ale co uz.. nemam ine moznosti.

kindervajko

Ahojte, pozrite, ja skúšam všetko. Skúšala som domáce masky, masky kúpené z drogérie, všelijaké krémiky, mastičky, jesť Chlorellu (liek na prečistenie tela), probiotiká, zinok (ktorý mi robí absolútne zle, dokonca z neho mám aj alergiu okolo úst :( ), čistím si pleť najdrahšími vodami na odlíčenie, používala som mnoho liekov od kozmetičky (veľmi vysušovali), umývala som si tvár detským mydlom, používala som BIO lampu.. Kozmetička mi tiež odporučila laser, no ten mi pomôže na týždeň, potom mám pocit že sa to ešte zhorší. Nič mi proste nezaberá, mám 15 rokov a už si s tým neviem dať rady.. Akné mám hlavne po bokoch tváre, na čele no občas sa mi niečo vyhodí aj na nose, brade alebo inde. Akné sa mi rozšírilo na dekolt aj chrbát a mám pocit že sa mi rozširuje pomaly ale iste aj na líca. Dúfam že nie, ale čo s tým narobím. Doktorka mi Roaccuatne nechce predpísať, antikoncepciu tak isto nie.. Som zúfalá, nosím tony make - upu, ktorý ale na zosušenej pokožke vyzerá hrozne, neviem čo mám robiť.. Je to horšie aj horšie.. :( HELP :(

slečinka

čauky ludia, ja vám skutočne zaručujem, že keď si kúpite v lekárni Tee Tree olej (POZOR 100%-ný) a každé ráno a večer si ho po umytí tváre nanesiete na tvár, tak vám akné zmizne v rekordne krátkej dobe...používala som čokolvek a nič nezabralo...ale toto je jednička. No pozor decká, nenanášajte si na tvár iba olej ale ako si umyjete tvár, nechajte si ju mokrú, potom na ruky naneste pár kvapiek tee tree oleja, rozotrite a az potom nanášajte na tvár...viete, nebude to štípať a nebude vysušovať pleť, iba bude liečiť...bez vody to ani neskúšajte..držím palce :) majte sa

martinka32

DELTA73 nehnevaj sa ale tvoje stranky mi nepridu moc doverihodne...takze radsej skusim niejaku inu kozmetiku...

polly555

no ja som asi pred 3 rokmi mala jazvicky...tak mi dala laser..a tym aj rychlejsie vybledli a sa tak akokeby vybrusila pokozka na vrchu, ze ziadne jazvicky neostali..asi pred 6 mesiacmi sa mi vdaka paperovym vankusom opat vyhadazla tvar...teraz je cista..ale flaky stale su..aj ked ovela bledsie..ale ze teraz mi alser netreba, lebo to nie su jazvicky...tak neviem...
inak ja som z presova...a za ten laser som nic neplatila :)

43

polly dakujem a kde si chodila do akeho mesta na ten laser?ja som z maleho mesta a pytala som sa koznej a povedala mi ze v ustave lekarskej kozmetiky v bratislave nech skusim,tak chcem tam zajtra zavolat.ja uz akne moc nemam ale tie flaky su hrozne napadne a neprekryje ich ani makeup a aj jazvicky.

polly555

uz som to tu pisala asi 3x..ale viem ze je to hrozne to mat-...takze na akne moze zabrat..aspon mne zabralo hlavne na tie dorobne podkozne akne: umyvat si tvar repikovym cajom (vraj aj zihlava alebo harmancek-neviem), nie vodou...2-3 do tyzdna pouziat masku z 1/2 drozdia+ malicka lyzicka medu+ par kvapiek mlieka, je to tekute dost a smrdi..alae pomoze to...po zlepseni pouzivat menej...

na flaky: mi asi pomohlo trochu aj to...ale mne beldnu po pouzivani biodermy tej zelenej rady...ale najlepsi je na to laser, na ktory som chodila ku koznej 1x tyzdenne..cize treba koznu ktora ma v ordinacii laser

a hlavne sa nedotykat tvare..ani trochu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liečba akné - Fórum - ZDRAVIE.sk