preco sa muzi boja manzelstva a zeny nie?

Príspevok v téme: preco sa muzi boja manzelstva a zeny nie?
millli

Vie mi niekto odpovedat, preco sa muzi neradi zenia a skor zeny su tie viac vydajachtive? Cest vynimkam. Podla mna muz ma vacsie vyhody v manzelstve ako zena. Ked je to tradicne manzelstvo, kde je muz hlavou rodiny. Toto mi nikto nevedel vysvetlit. Ved zena sa stara o domacnost, perie, vari, umyva riad, starostlivost o babatka a deti, zehli a muz vacsinou len pomaha, ak pomaha. Vlastne skor zeny by sa mali stranit manzelstva a branit zubami nechtami pred svadbou. Dakujem.

Dobra vila

Sway, to je hlupost, co si napisala...
Dnes uz totizto existuje nieco take ze "predmanzelska zmluva"!! A ked sa s nim rozvedies, to neznamena, ze vobec spolocny majetok, co ste nadobudli pocas manzelstva, je polka pravoplatne hned tvoja.
A okrem toho, preco by chlap mal do manzelstva brat viac ako zena? co ty vies...dnes je to uz skoro vyrovnane.

sway

Manzelstvo je pre zenu istota,papier,ze ked sa tomu jej postavi aj pri nejakej inej,dostane polovicu majetku,ktory by si sama nestihla nadobudnut,hlavne kvoli tomu,ze zabije roky pri deckach..

babka vseved

Netreba si vzat neschopaka, aby cela domacnost nebola na tebe. Myslim, ze v dnesnej dobe, kazdy normalny chlap, uvazuje takto. Urcite by som si nezobrala nejakeho laveho neschopaka, ktory by dosiel z roboty a akurat by si tak nohy vylozil na stol a do ruky pivo.