problemy doma...

Príspevok v téme: problemy doma...
adam93

hm ako je celkom odveci tu pisat ...hm ako ja len ci by dakto nevedel poradit...proste mame doma dost nanic vztahy.. vadim mi ako sa otec sprava k mame a tak celkovo ... a mama je tehotna a mala by mat klud a u nas doma je to viac menej vkuse des ...a neviem co s tim robit .. hm ak by ste vedeli nieco poradit tak napiste...vdaka

adam93

hm no ako s otcom sa neda velmi rozpravat.. ale ved to je jedno ..asi mate pravdu ..neda sa to viac menej nijako vyriesit...ale aj tak vdaka za rady

zuzula11

Adam, a keby si sa na rovinu a chlapsky porozpraval s otcom? On je asi vydeseny z maleho prirastku ... mam naoza potrebuje pokoj, skus jej co najviac pomahat ...

jajka001_

mozes pomoct mamine tak ze jej budes oporou, nepises presne o ake problemy ide, ale ak je to nieco ako alkoholizmus, neviem ci je vhodne to riesit prave teraz ked je mamina tehotna, asi bolo treba zacat skor. ak je to len tym ze maju oni medzi sebou nejake spory, moze byt aj ze ty to vnimas citlivejsie ako oni. niekedy ked sa rodicia hadaju, oni to mozno az tak neberu, ale deti to velmi traumatizuje.

kvietok123

ahoj, si super ak to takto vnimas, ze ich nechces opustit. Tiez myslim ze nejaku radikalnu zmenu nespravis ... ale v malickostiach je svet. Tak by som radila aby si pomahal dobrou naladou, pomocou v domacnosti (zvlast ked je mama tehotna a ked bude maly surodenec) ...usmevom, aj ked viem ze do smiechu ti isto nie je. A niekedy pomaha aj uprimny rozhovor, povedz im co ta trapi, a ako si predstavujes ze by to mohlo byt, co si pre to ochotny spravit ty.... Neviem, daj vediet ako to dopadlo, drzim palce!

adam93

no ale mama to nema ako riesit ...a neplanujem ist nekam prec na skolu .. ako vykaslat sa na mamu a maleho surodenca tes neni nic moc

ramirka

ahoj...no ani neviem co ti radit pretoze ak si neplnolety tak ty asi vela nespravis...a ak mamina nema zaujem s touto situaciou nieco robit..ani si blizie nedefinoval ake su doma problemy..predpokladam ze otec je zly na maminu? v takom zmysle?

usiko

vies, ak s tym tvoja mama nechce nic robit, a este je aj tehotna s takym clovekom, ty to musis pretrpiet....tvoja sanca je zapisat sa na skolu daleko od domova a byt na internate......ty to nporiesis, iba ak by si to nahlasil ako tyranie, a to ty neurobis.......