genitalne bradavice a sex

Príspevok v téme: genitalne bradavice a sex
konwalinka12

Ahojte ja som minuli rok dostala genitalne bradavice doktor mi ich vypalil ale potom som isla do zahranicia a tam sa mi objavili znovu tak som si kupila v lekarni pripravok na bradavice ale na nohy a zabralo to, teraz ich nemam iba sem tam pocitujem svrbenie ako ked som ich mala no a precitala som si nieco o tom tak viem ze toho vyrusu sa uz nezbavim ale chcem sa spytat ze ked budem mat sex ze ci ich moze dostat aj moj partner aj ked pouzijeme kondom lebo ja som este stale v zahranici a tu nemam nejaku moznost ist ku gynekologovi a nechcem niekoho nakazit
prosim dajte mi vediet

alzbee

No ja som moju koznu tiez tak pochopila, ze ked ich clovek nema, tak druheho ani nenakazi..ale vravim, na nete som sa zase docitala ine...ja som na podporu imunity tiez brala Indonal, ale v tejto teme www.zdravie.sk RNG pise, ze ako si treba este zvysovat imunitu..drzim palce:)

purple

podla mna sa prenasa len ak ich prave mas, pretoze aj clovek s herpesom na pere nie je infekcny cely zivot kedze virus ostava v tele, ja neviem no, moj nazor a mozem sa mylit. inak celkom vhodne je brat obcas tabletky indonal.

alzbee

konwalinka12: no co som citala o HPV, tak tam vraj nepomoze ani kondom, lebo virus je taky malicky, ze prejde aj cez jeho pory...ja som mala kondylomy tiez, moj priatel tiez, cize v mojom pripade je to uz "jedno", kedze mame obaja v sebe ten virus...ale mne co vravela kozna ( ale fakt neviem, ci som ju spravne pochopila), ze nakazeny clovek prenasa HPV len vtedy, ked ma aj kondylomy...kdezto, ked ich nema, ale ma v sebe len ten virus, tak prenasacom nie je...ale podla mna je to hlupost a len som ju dako zle pochopila. Respektive ta moja kozna sa moc do toho nehrnula, aby mi nieco blizsie o tom vysvetlovala. Na nete som citala, ze zenske telo sa moze s HPV vysporiadat za 12-14mesiacov, co znamena, ze by uz nikoho nemala nakazit. Takze z toho mi vychadza zhruba tolko, ze clovek moze druheho nakazit aj vtedy, ked nema prave kondylomy, ale "iba" ten virus v sebe. Asi som ta moc nepotesila:((