90 dnovka od 27.7.

doritka

ahoj idem to skúsiť s vami mala som teraz hrozne stresove obdobie a pribrala som 7kg teraz mam 81/176. Teraz to vyzera tak ze bude kludnejšie obdobie tak to snad zvladnem

majka__

dneska som zjedla 1 kukuricnu satocku so syrom, kusok melona, 3 ocistene cerstve papriky a 2 kusky kuracieho maska (jemne upeceneho). ja by som chcela tak pekne zacat s dietou zajtra. bude to velmi zaujimave, lebo opat idem zajtra do prace (robim v zmrzline - brigada) a bude to trosicku narocne. verim, ze sa mi to podari. aj ked mozno s prehreskami (dufam, ze ich bude co najmenej), ale podari. aspon par kg. inak... mam strasnu chut na kupelne oplatky, co mame v skrinke odlozene. asi si daaaaam... iba jednu (alebo 1,5 hihi). proste som nemala kupelne oplatky jak je rok dlhy (a to pritom napr. na sladke, kolace, keksy a tak nemam chut - dokonca ani na zmrzku, hoci i to mame v mrazaku). tak asi ostanem pri tej oplatke. zistila som inak, ze na sladke mam citlive zuby...

sajfina

a ploche_brusko este nieco,ak by ti olovrant veľmi chýbal,tak si daj radsej 1 kus ovocia alebo nejaku zeleninku,aby ti nebolo zle a ptom si postupne zvykaj len na obed a večeru,tým nič nepokazíš

sajfina

ploche_brusko ďakujem :)..no je pravda,že olovrant mi prvé 3 dni chýbal,ale žalúdok si pomaly zvyká a ja už 5. a 6.deň diéty vôbec necítim hlad a to jem menšie dávky ako sú v receptoch,lebo to neviem kto by toľko zjedol:) a recepty si mierne upravujem,ale nepridávam nič,čo v ten deň nesmiem,napríklad dnes som si podľa receptu z tej knihy urobila cesto na pizzu,ale rozdelila som ho na 6 casti a kazdu cast som rozvalkala,naplnila cesnakom a zrolovala do rozka a tak upiekla a bolo to perfektne :)zjedla som ale len 2 a ostatné som dala do mrazničky,aspoň mám aj nabudúce... alebo kuracie prsia nedusím ani nevarím,ale ich grilujem bez oleja na elektrickom grile a proste tak,prispôsobujem si to tak,aby som mala z jedla stále pôžitok aj počas diéty :)používam veľa korenín a zeleniny na dochutenie :)...myslím,že sa to dá zvládnuť

kikush007

Baby chcela by som sa aj ja pridať 90 dňovku som ešte nedržala ale potrebovala by som schudnúť 6 kg. Lebo idem na svadbu v septembri. a chcem sa zmestiť do pekných šatočiek. držte mi palce.a ešte malá otázočka riadite sa striktne tých receptov v knihe ? alebo nie

ploche_brusko

sajfina blahozelam :) a prosim ta to vydrzis ze sa najes na obed, a potom az vecer??? lebo ja som dost hladna aj poobede, totizto ani na obed vela neziem, a vacsinou je to tak ze na obed si dam hlavne jedno, a potom na olovrant hrncek, alebo misku teplej polievky, a co su tie recepty v knizke, tak tam ziaden olovrant nie je, len pri ovocnom dni :( inak ty si varis sama alebo podla knizky? :)

sajfina

majuskaaa 2,5kg,ale myslím,že to sa len črevá vyprázdnili a tak,nie som už plná všetkého možného :) a od včera už ani hlad nepociťujem a zatiaľ sa mi darí dodržiavať bez akýchkoľvek prehreškov :)

marulka

idem do toho s vami,hoci som aj ja už začínala 100 krát,kedysi sa to predsa musí podariť.Mojim problemom je slaba vôla.Ale veď to robime pre seba.Teraz sa už budem velmi snažit.Ahojte

ploche.brusk

no mam 69 kg, tak by som hcela tak 59, cize tych 10 kg cca, ale ja sa neriadim vahou, ale ako vyzeram, cize aj keby som bola stihla ako prutik, a vyhovovala by mi ta postava tak mozem aj 200 kg mat :D :)