90 dnovka od 27.7.

majka__

no neviem neviem cim to bolo. inak, ale dneska vecer ma sestra trocha potesila, ked povedala, ze objemovo na tele som sla dole (i ked ta potvora vaha ne a ne ist dole). ja som si dala proste dnes bielkovinovy den, ked som to rano zborala a snad vydrzim zajtra ten vodny. toaletu asi budem navstevovat veeeeeeeeeeeeeelmi casto :o)

Ziuu

Môj dnesny oovocny den - 0 bodov
1bod si dam za to, ze nech som uz pozrala vselico tak od 16.30 nebudem nic jest
Som citala a inom fore tu,ze jedna , vola sa "fit" schudla len tým, ze po 17 uz nic nejedla 5kg/mesiac. Cez den jedla normalne, 3-4krat,, ziadne bielkoviny, sacharidy atd si nestrazila. Schudla pozor z 84kíl na 48!!! Waaaw. To je moj idol.=)
Takze som si vstupila do svedomia (zase) a okrem toho ze pokracujem v 9édnovke ako keby nic zle sa dnes nestalo, tak sa chytim aj tohto principu.

majka__

ja som uvazovala (a asi to tak aj spravim, aby som neplietla 5 cez 9-te), ze si dam dnes ten bielkovinovy den (zamena bielkoviny za vitaminy i ked sa to nema) a zajtra budem pokracovat vodnym dnom. lebo ak budem pokracovat ovocim, tak vlastne nebude to ani bielkovinovy (lebo aj na veceru by som mala mat 1/2 bielkovin z obeda a ani vitaminovy, kedze som to rano zborala). ale zajtra budem vlastne pokracovat normalne. takze zvlastne no. neviem co robit. asi to spravim takto. chcela som ist behat, ale tu na vychode nam leje jak z krhly... tak skvara bude mokra.

sajfina

majka_ nič si z toho nerob,aj ja som to dnes mierne zvrzala,mám škroby a asi o 11:00 som spapkala 2 wafle,ale aspoň že len suché,bez šľahačky a tak,vieš som si ich kúpila na zajtrajšie UH,je ich 6 v balíku,že ich budem mať na 3 UH dni,no a 2 z nich som už zjedla :) ale hlavu si neodtrhnem,akurát som doobedovala zemiaky..
ja chodím na Slovenskú technickú univerzitu do Bratislavy na Biotechnológie a bakalárku približne asi tak: vplyv akridínových derivátov na leukemické bunky,ale ešte neviem iste,či sa mi táto téma ujde,dúúúfam

majka__

sajfina, ja chodim na vysku do Presova na Presovsku univerzitu, odbor socialna praca. s temou bakalarky nie som moc nadsena (vybrala som si ju ako poslednu moznost) - vyklad snov v biblii (s prepojenim na sucasnu dobu, vestenie a tak...). prvorada bola pre mna socialna tema, ale neboli uz volni konzultanti uciaci socialnu pracu (tak som pri ucitelovi, ktory uci nabozenstvo). ale to zvladnem. len magistersku pracu by som uz rada mat socialnu.

inak dnesny den diety som totalne zborala. teda len rano. zajtra mam vodny den, ale dnes som mala mat vitaminovy. no a ja som rano bola nenormalne hladna a som zjedla 2 celozrnne peciva - roztek a malu kaiserku so sunkou a syrom. takze cisto bielkovinovy den. ale do vecera sa budem snazit jest iba ovocie. ja viem, som hrozna. ale taky vlci hlad ma uz davno neprepadol. ale zajtra vodny den dodrzim. aj keby neviem co bolo. proste musiiiiiiiiim... ale mam 1 kg dole od zaciatku diety.

MAJKAAAAAAA

no ja som zvedava ci schudnem akurat som na dovolenke v chorvatsku strava no polpenzia ale tie vecer no strasne nieco asi 5 chodov fu snazim sa jest len salat s dresingom a daku rybu,rano mam pecivo alebo ceralie a na obed dake ovocie secko je to tam drahe takze len z jedalne berem veci ale aj som bola behat tak som zvedava

sajfina

majka_ úplne ťa chápem,aj mňa čaká tento školský rok bakalárka,ale písať začnem až v októbri,ešte nemám presnú tému,len približne okruh...práve preto,že ma čaká náročný rok,budem stále zavretá v labáku,si chcem teraz zarobiť ešte nejaké Euráče,lebo ako náhle začne semester,tak s brigádami úplne končím,je to nemyslíte všetko stíhať a to ja nemám ani intrák a každý deň cestujem 60 km do školy a späť...a kam chodíš na výšku a aký odbor?a akú máš bakalárku?ak m ôžem byť taká zvedavá :D