mimibazar.sk - objednavanie

nestea

aha uz som to nasla.. fajn vsetci su spokojni co jej pisu,ale aj tak neviem .. no ale skusim objednat ak nepridu tak budem mat ponaucenie ..hmmm

ploche.brusk

nie nie :) ked si kliknes na danu vec ktoru si pozeras, tak uplne uplne hore je meno a nick pouzivatela ktory danu vec predava, tak klikni na neho, a zobrazi sa ti jeho stranka a na pravo na tom panely mas rozne moznosti a jedna z nich je " hodnotenie" tak na to klikni a tam si potom mozes precitat rozne hodnotenia :)

nestea

jaj dakujem. no ved to,teraz by som 2 tyzdne trpla ci mi pride objednana vec alebo nie,ale zase na slovensku inde nedostat boty ktore chcem odtial objednat, hodnotenie myslis tie hviezdicky hore ? alebo este je nieco ine?

ploche.brusk

no to ti nikto nezaruci ze ti tovar pride na 100% kedze tu predavaju samostatny ludia,a nie ej to e-shop :) v prvom rade vzdy ked si budes chciet nieco objednat, tak si pozri hodnotenie uzivatela, ak tam ma negativne ohlasy tak rychlo od neho prec, ak pozitivne tak do toho :) ono v podmienkach pisu ze keby sa stal problem treba sa obratit na admina, alebo take nieco, no ale aj tomu velmi neverim ze by sa tym nieco vyriesilo :)