PREČÍTAJTE, ked tak povedzte nazor lebo ja už vážne neviem

Príspevok v téme: PREČÍTAJTE, ked tak povedzte nazor lebo ja už vážne neviem
lesorka

Začnem asi tak, že mám pomaly 18..aby tu nepadali hlášky ze som 13 ročné decko..

Pokúsim sa vysvetliť môj problém..
Nikdy som nemala vážny vzťah.. mohla by som ho mať ale bojím sa všetko čo sa týka sexuálneho života..to že som panna to asi tušíte kedže som nemala vážny vzťah..
Po prvé mám problem s vyrážkami tam dole a to uz mi narúša sebavedomie, že by to nemuselo vyjst.. oholim sa a boli ma to... nájsť partnera ktorý by nemal rad oholene v dnešnej dobe sa mi zda ťažke...a ako na to prísť či to ma rad ešte ťažšie.. pýtať sa ho na to je pre mna blbé...
Po druhé dostal sa mi do ruky vibrátor .. môžem byt akokoľvek uvoľnena ale nejde mi tam.. nie je zase nejako extra velky.. nejde mi tam nič.. max jeden prst a boli to .. bojim sa ze toto by pri mojom parterovi bolo take iste...
Po tretie... nikdy som nijakemu chalanovi nič nerobila.. ani len s rukou .. s ústami... nič.. neskúsena v takýchto veciach v dnešnej dobe sa u nas počita za nedostatočnú..
Skúste povedať ze čo a ako mam robiť? Viem, že mam počkať na toho pravého? Ale taký neni ja neviem ...asi sa dam na Boha.. :))
Ďakujem za odpovede --