Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SUUUUURNE potrebujem pomoc, co so zle chytenou farbou na vlasy??

Príspevok v téme: SUUUUURNE potrebujem pomoc, co so zle chytenou farbou na vlasy??
ushko

prosim poradte niekto, mamina ide zajtra na dovolenku, a farbila som jej hlavu.. vzdy mava taku stredne hnedu, ale teraz si kupila Garnierku, taku zivsiu, cervensiu... lenze prave to zmyla, vysusila, a ma vlasy ako mrkvu :o/ doslova, uuplne oranzova :o/ co teraz?? ma bezat do Tesca, a skusit prekryt hnedou? Pomoze to?? Lebo kadernicke uz nestiha.. Normalne place, lebo vyzera naozaj divne, na 55 rokov taka crazy farba :o(

amika

ushko zavolaj si do pierotu to je otvrene tusim kazdy den do 21h.povedz co sa stalo,popros nech ti poradia akou farbou to mas zachranit,hlavne ziadnu paniku,lebo to mohlo dopadnut aj horsie...ale poviem ti,ze farbit vlasy pred letnou dovolenkou by ti ziadny profesional neschvalil...slnko,slana alebo chlorova voda vobec neprospievaju cerstvo nafarbenym vlasom...no vela stastia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SUUUUURNE potrebujem pomoc, co so zle chytenou farbou na vlasy?? - Fórum - ZDRAVIE.sk