AKO SCHUDNÚŤ ?

ushko

fit

strasne ta obdivujem, vies, kolko krat som si povedala, ze po piatej uz papkat nebudem? a vzdy zlyham, naozaj mi to vyjde len obcas.. ale prave som si precitala tvoje nazory v tejto diskusii ... a .. proste to uurcite vdaka tebe od zajtra dokazem, aspon teda v to veriim :o))) si ma motivovala strasne.. a inak, moje stehienko je 63, takze ... je nacase :op pa

teskam sa :)

Ja a diety?? :D eeee.... naj dieta je nepapat po piatej vecer :) a ziadne cokoladky.. teda iba maalinko obcas..:) ale tesim ze uz nemam 70 ale 58 kg :)

sade8

no je to krasny vek, ale vies po osemnastke mi to tak rychlo preletelo, no co uz
mozno si to preto myslia ze si starsia, tym ako sa vyjadrujes, posobis tym starsie podla mna aspon na mna to tak posobilo

zuzic

sade, podla mna ty mas nadherny vek...aj ja by som uz chcela mat tolko..este studujes nie? ale preco si vzdy vsetci cez net myslia ze som starsia?

zuzic

fit, no moja mamka je este o trochu starsia ale inac sa zacala chytat na tuto dietu ked som jej povedala ze som schudla dve a pol kila tak ju to dost vyprovokovalo ze aj ona chce:) tak uvidime mozno sa k nam prida:)