AKO SCHUDNÚŤ ?

bambulos

hmm ok, a cez den kolko krat jes, vies ja som na materskej dovolenke, ranajkujem o 8smej cca, potom desiatujem, obed mam okolo 14tej a vecera o 17 stej tak to by slo nie :-)

fit

zacala som s tym pred 7 rokmi, od malicka som bola tlsta a uz mi to liezlo na nervy-komplexy a pod....
vecer pijem vodu alebo nesladeny caj-ovocny. a ked som velmi, velmi zufala, co je malokedy a mam strasnu chut sa najest vecer, tak si dam 1 paradajku, ale niekedy aj jablko. zalezi, co mam doma

bambulos

no ja som ako kombinovane jedlo na veceru nemala ani nepamatam, pocuj a ako dlho sa takto stravujes, to naozaj po tej 17stej uz nic nejes? vobec? iba pijes vodu a caje a tak?ani ovocie? zeleninu?

fit

ja som zjedla varene stehno, bez koze-bez tuku+varene zemiaky-ziadne maslo+varena mrkva z polievky.
mne to nepride, zeby to bolo nejake kaloricke...

bambulos

ako ze si mala na veceru aj kura aj zemiaky, a aj tak chudnes, ja keby som tolko toho na veceru jedla tak neviem neviem, hmm nejde mi to do hlavy, skusim sa takto stravovat?

fit

ano, jem vsetko, aj sladkosti, ale podotykam, ze nie na kila, no pred menzesom mam chut na sladke, tak vtedy zjem viac. ked som velmi hladna a nemam moznost sa najest o 17,tej, tak sa najem 17.30., aby som vecer nemala "vlci hlad". niekedy naposledy cez den jem o 16.tej a do vecera uz nie som hladna. je to rozne.
dnes som napr. jedla:
dopoludnia-tvarohovy kolac, jogurt, tycinku-banany v cokolade, 1 jablko, 2 nektarinky
obed: kuraciu polievku-2x, vacsi kusok torty(zo svadby):)
vecera o 17.00. - kuracie mäso z polievky-stehno+zemiaky+mrkva z polievky. ked varim alebo peciem cokolvek z kurata, tak stale bez koze.

bambulos

ved o to ide, ze prekonat, ja budem aj pit aj vsetko ale ked mam raz chud vecer na sladke tak si aj tak nakoniec dam :-( a naozaj jes vsetko na co mas chud cez den? ked jes naposledy o 17stej co jedavas, a ak nestihnes sa najest o 17 ako to riesis