ako ovladat slzy???

Príspevok v téme: ako ovladat slzy???
urevana

Ahojte, mam problem: nedokazem si povedat "teraz nesmiem plakat, az doma!" a potom sa citim ako totalny idiot! Napriklad pri hadke s priatelom, alebo aj s niekym inym, skratka, ked citim, ze na mna niekto slovne utoci a uz mi dochadzaju slova, argumenty, citim sa ako zbity pes, vtedy zacnem revat a mna to strasne stve! ja nechcem byt urevana!!! :-( ale ako to ovladat? ja viem, ze plac pomaha, uvolnuje, ale ako docielit, aby som si to dokazala nechat na doma a neplakala pred niekym inym? Hoci neviem, ci sa s tymto da velmi poradit, ale aj tak vopred dakujem za nejake prispevky :-)

jajka001_

som mnou ked lomcuju hormony, tak sa rozrevem aj pre uplnu blbost - hoci tomu chapem ze je to blbost, neudrzim sa. a inokedy, ked som v pohode, zvladnem aj krizovejsie stavy pokojne - viac menej. takze zavisi od tvojho psychickeho rozpolozenia.

mimi_

Neviem ani ja to nedokažem ovladať, ak ma niečo trapi a sa ma na to niekto spýta rozrevem sa pred ním, tiež to neviem ovladať. Či to bola učitelka, kamaratka... potom mi neskôr došlo, že to bolo blbé. My sme take citlive povahy :-)

ellie

urevana a takto to je odmalicka? neberies nahodou HAK? lebo pri tabletkach si viac precitlivena a nachylna na slzy..

ShaulaThalit

Ked sa mi chce plakat na nevhodnom mieste, alebo pred frajerom, tak sa rozplacem, ale mne idu slzy cez nosohltan, a tak mi staci len prehltat. Neviem sice ako je to mozne a ani ako to robim, ale da sa to... takto sa niekedy aspon trosku vyplacem, ked nechcem, aby niekto vedel, ze placem.

lajoska

hmmm no neviem ako tomu zabranit lebo mne ked je smutno tak sa proste rozplacem aj pred priatelom to sa ti stava az tak casto?skuss mozno vtedy vypnuuut zatat sa mysliet na nieco inee