Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

menim svoju povahu vo svoj prospech - je to normalne ?

Príspevok v téme: menim svoju povahu vo svoj prospech - je to normalne ?
blondinecka_

tak ahoj, no kazdy kto ma pozna od malicka vie ze som sa vzdy velmi hanbila, a nevedela si ani v stanku nieco vypitat bez mami ale teraz som starsia mam 17. neviem co sa vo mne zmenilo ked nieco chcem dosiahnut jednoducho zmenim tu hanblivku na totalnu dracicu. neviem kde som sa naucila hadzat vsetky tie pozy a pohlady ale akonahle s tym zacnem vsetko a vsetci co chcem mi pada rovno do ruk. a aj co sa chalanov tyka nedokazala by som ich zbalit bez toho aby som sa spravala ako niaka roztlieskavacka z trapnej americkej komedie. keby som bola, hanbliva tak ako medzi rodinou alebo susedmi asi by som nic nedosiahla. neviem ci niekto pochopi co ma trapi, ale ja uz neviem mne sa jednoducho dari iba ked prepnem na to moje sexi ja a to hanblive neham doma. som normalna ? par ludi mi povedalo ze som taka mrcha ziadostiva co ked nieco chce sa neobzera po ostatnych. tak co robi to aj niektora z vas ???

dobra vila

blondinecka_, tak podla mna vobec nie si herecka!! To, ze "prepnes"na svoje druhe ja (nazvime to tak, neznamena, ze sa na nieco na plnej ciare hras). A ked ano, aj tak mi to pride, ze si to ty, proste davas seba a iba tym korigujes tvoju "tichu"stranku. Neviem, ci ma chapes, ale ja si ta viem predstavit, aj to chapem, co ta presne trapi. A vies co si myslim? Ze ked chytis na tu tvoju dracicu chlapa, casom sa aj tak zblizite a zacne ta poznavat celu. To sa neboj, ze budes musiet byt taka dracica dokonca... A okrem toho, kazdy ma viacero "ja". Tvrdte si co chcete :-P. Nikto nedava v kazdej chvili sam seba!! A to hovorim ja, co som uprimna fest a furt... A neexistuje netaktikovanie, len treba vediet, kde su hranice (ale v takejto veci uz to taktikovanie moze byt o com...podla mna iba take nevinne).
Takze sa nad tym netrap, ludia ta proste musia o nieco viac spoznat. Vies byt aj taka a taka...iba si zachovaj ludske hodnoty.
Jednoducho, keby som uz mala povedat, povedala by som "ticha voda brehy myje". A pozri, si mlada, tvoja povaha ako taka sa aj tak bude este menit tvojimi skusenostami, priatelmi, dobou, vsetkym... casom sa vo sebe budes vediet vyznat viac.

delphia

myslim, ze nik nepotrebuje tvoje osocovanie.
rozlisuj nazor od odsudzovania.
mimo tvojich prispevkov nikto nikoho neodsudzoval, ani neurazal, ba ani psychiatrickou diagnozou necastoval

Petuska B

trafená hus zagága :-) a pri tom som delphia vôbec nereagovala na teba :-)

"ale ja uz neviem mne sa jednoducho dari iba ked prepnem na to moje sexi ja a to hanblive neham doma. som normalna ?" - v príspevku od blondinecky- rozdvojená osobnosť

" ja osobne take falosne typy neoblubujem"
a tvoj delphia o 15:12 - odsudzovanie.

Stačí ako vysvetlenie? Vezmi si to ako chceš.

Petuska B

Rozdvojená osobnosť? :-) Aaaaaaaaaale čo ju odsudzujete? Veď je to normálne, dnes ak nie si dravý a nejdeš za tým čo chceš, tak nič nedosiahneš! To iba závistlivé ženské tvrdia, že je to hnus a bla bla a pri tom to robí každučká jedna z nás, len keď je nejaká šikovnejšia a dravejšia tak má z toho nervy a závidí. Jasné že chlapy chcú dračice. Ja som napr. dračica s veľkým srdcom :-) No to srdco zas neukazujem každému, len tomu kto si to zaslúži. Proste taká láskavá mrcha. Netreba ísť cez mŕtvolky, fakt to nestojí za to, chcem sa na seba ráno v kľude kuknúť do zrkadla, bez toho aby som sa sama zo seba povracala. Takže skús to aj ty, proste sa v tom nauč chodiť a nechoď do extrémov, v pohode môžeš byť "svá" a pri tom byť aj dračica, dračicou aj tak nemôžeš byť na plný úväzok, to by ti šiblo a bola by to fakt iba pretvárka. Asi si ešte dosť mladučká, časom na to prídeš. Len treba dobre chápať pojmy, ako sú dračica- mrcha- sviňa.

delphia

...co ja viem....?!
za kazdu cenu hrat divadlo...?! no si skratka héééérečka. ja osobne take falosne typy neoblubujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

menim svoju povahu vo svoj prospech - je to normalne ? - Fórum - ZDRAVIE.sk