Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zacalo ma palivo boliet pri srdci

Príspevok v téme: Zacalo ma palivo boliet pri srdci
Klaudia26

Ahojte...Ja mam taký problém...začalo to tým,že jedneho dna ma zacalo palivo boliet pri srdci,pichat do hrude,tazko dychat ako keby som mala w hrdle guču,tocenie hlavy,a nakoniec aj trpnutie a mravencie pocity v rukach a nohach,rychle bitie srdca a vysoky tep.vyvrcholilo to tym,ze som pocitila w celom tele tlAK,lahla som si,prisla pre mna zachranka a mala som tep 128 ...Robili mi rozne vysetrenia nas infarkty a podobne,no nic nezistiili,fyzicky som podla nich zdrava,ze je to z psychiky...Inak dnes je to presne mesiac co som sa z toho dostala do nemocnice..No....odvtedy som tie stavy mala par krat do tyzdna,no posledne dni su castejsie....hlavne dnes uz pri malom pohybe sa mi rozbucha srdce,mam oťažené ruky a nohy,tazko sa mi dycha..pijem lubnovnikovy caj,aj dnes som si ho uwarila dwa krat.mimochodom,uz styri mesiace som nedostalas menstruaciu,a moja mama is mysli ze to mam z toho...tieto "stavy"...aky je vas nazor???ja som uz zufala :/ pomozte mi niekto...z coho by to mohlo byt???????

1231231

tak je dost pravdepodobne, ze toto vsetko suvisi s problemami so stitnou zlazou a zaroven s krcnou chrbticou. vsetko tomu nasvedcuje. na SZ beries nejake lieky? a som rada, ze zajtra ides ku gynekologovi, mozno odhali nejaky problem, ktory k tomuto vsetkemu len pridava. a zaroven zistit, preco sa menzes uz 4 mesiace nedostavil.

Klaudia26

123123
myslim ze iba vysetrenia na srdce,ci nemmam sklony k infarktu,pretoze som trosku pri sebe.stresy nemam,jedine z hadok ,inak skola nie.no ano taky zavrat ma chyta,a srdce mi bije nehorazne rychlo.testy mi nerobili,so spankom problem nemam,a s tou menstruaciou idem za doktorom zajtra.

1231231

Klaudia a ake vsetky vysetrenia ti porobili? len take, ktore suvisia so srdcom ci aj nejake ine? si psychicky ok? nemavas/nemala si dlhodobejsie stresy? nechyta ta obcas taky zavrat a strasne sa ti vtedy rozbucha srdce? mozno to mas panicku poruchu, ale to je dlhodobejsia zalezitost, netrva mesiac. s tou menstruaciou si este nebola u gynekologa? mala by si zistit ci hormonalne si v poriadku. ci toto nesuvisi s hormonmi. a testy na tetaniu ti nerobili? so spankom nemas problemy?

muc

cez net ti nik nestanovi diagnozu. moze to byt zablokovana hrudna alebo krcna chrbtica, stitna zlaza, panicka porucha. treba odborne vysetrenia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zacalo ma palivo boliet pri srdci - Fórum - ZDRAVIE.sk