Matka stale rozhoduje za mna

Príspevok v téme: Matka stale rozhoduje za mna
Betty_Boop

Stale s nou a s otcom byvam ale ona nechce aby som bola mamickin maznacik a snazi sa mi najst priatela...Je to mozne? Pripadam si ako princezna ktora si sama nedokaze najst toho praveho muza. Neviem ako jej to mam povedat lebo ona si nechce dat do toho kibicovat.
Prosim poradte mi nieco lebo mi to vazne leze hore krkom.
A nepotrebujem tu komentare typu: Najdi si ho sama a podobne veci...Ona s tym nesuhlasi.

ochmoneková

....Betty, ale veď ty ju vôbec ale vôbec nemusíš poslúchnuť, normálne, slušne to odignoruj. Ak zariadi rande, proste nechoď, ak vymyslí niečo iné, nemusíš sa vôbec pridať. Je to len a len na tebe, proste NEROB čo nechceš robiť.

jajka001_

nahodou, celkom mile :)) ale aj tak si urcite vyberies nejakeho ineho. neboj, v blizkej dobe stretnes nejakeho co sa bude tebe pacit a potom jasne povies mame nech uz necha tak :)

Betty_Boop

Severanka: Vdaka za dobru radu ale ona ma proste nepocuva. Skusim jej to ale vysvetlit este raz ak to nepomoze tak sa asi odstahujem..To nie je normalne..Inak mám 21 rokov takze takk...

Majka__:Nepovedala mi noc okrem toho ze sa mam vydat a zalozit si rodinu. Nie je to ale take lahke ako si ona mysli O_o Onaj vazne ako zo stredoveku

majka__

a uz ti povedala ze preco to robi? boji sa, ze si nenajdes toho praveho? nerobi to, co jej robili mozno jej rodicia? alebo ta poklada este za svoj malicky poklad, ktory by najradsej zahrabala pred svetom do zeme? kolko mas rokov?

severanka

? ? ? :D ako v stredoveku, kks...

akože s tým nesúhlasí ? :D šak ťa nemôže prinptiť milovať chlapa, ktorého ty nechceš. predpokladám, že zatiaľ sa ti asi netrafila do vkusu a ani s jedným ťa nedala dokopy...

povedz jej to normálne... si dospelá osoba (teda myslím si), máš SVOJ život, a ak si ona do toho nedá kibicovať, tak ani ty si nedaj :D šak to je tvoja vec, nie jej :D

normálne jej povedz, že nemáš zaujem o jej vytipovaných chlapíkov, a nech sa nenamáha, že je to zbytočné... a vybavená vec.
nebudem reagovať na jej "výber" a basta :D