Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s ochľpením

Príspevok v téme: Problém s ochľpením
Maťo17

Zdravím,
mám celkom nezvyčajný problém (aspoň som o ňom nepočul). V strede hrudníka na koži nemám vôbec chlpy, predtým som ich tam mal, ale raz proste zmizli. Neviem, od kedy to mám, ale teraz sa začínam obávať či to nie je nejaký problém s hormónmi alebo podobne. Takýto istý problém mám aj na chrbte. Tak nad stredom vpravo tiež nemám žiadne ochĺpenie. Hrozne mi to vadí chcel som ísť za lekárom, ale dúfal som, že aspoň tu budem mať priebežný prehľad. Inak na chrbte mám chlpy naokolo len na tom mieste nie. Taktiež aj na hrudi mám ochĺpenie všade okolo. Mám 17 rokov.
Ďakujem za odpovede.

marek68375

Ja by som bol rad, keby zmizli. Ale spat k teme. Skus si spomenut, ci si nebral dajake lieky. Lebo moj spoluzial jedol nejake antibiotika a zredlo mu obocie a chlpy na rukach uz takmer nema ziadne

lilyoff

micaa myslis ze je v poriadku ze mu len tak zmizli ochlpenie?Podla mna ani nie ked tam uz bolo :-O...ale prepac neporadim Ti :-) Ja mam chlpov viac nez by som si zelala

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.