Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mastia sa mi vlasy

Catrina

No babky, mnohe tu pisete ze si nesmieme umyvat vlasy kazdy den, ale keby ste mali problemy ako my, myslim ze by ste rychlo zmenili nazor. Mne sa tiez hrozne mastia napriek tomu, ze uz mam 30 rokov. Cize ani nedufam, ze sa to niekedy nejak zlepsi, bohuzial. Umyvam si tiez zvacsa kazdy den, niekedy sa stane ze kazdy druhy ale to len vtedy, ked ten druhy den nemusim vyliest z domu. No a na treti den, to je horor, to uz ani doma neznesiem. Takisto ako veve23 aj mne sa vlasy potom nielen mastia, ale aj krutia, najhorsie je, ze na kazdej strane inak, k tomu mastne jak keby som si na ne olej vyliala, vypadam jak keby som prave vyliezla z kontajnera.

mirka84

Ja si umývam vlasy každý deň a mám ich zdravé, husté a vlnité. Vôbec by som nevydržala neumyť si vlasy týždeň - cítila by som sa špinavá. Myslím si, že možno by veve23 pomohli aj nejaké výživové doplnky ako je napr. zinok. Neumývať si vlasy týždeň nie je riešenie, pretože, keď sa vlasy mastia, tak za to môže nejaký výkyv v organizme - možno hormóny a treba dodať nejaký vitamín telu z vnútra. Vlasy potrebujú výživu z vnútra aj z vonka.Opravujem sa - tá stránka o bylinkových šampónoch je www.alpa.cz .

Inner

Mne sa kedysi mastili vlasy po 4 dnoch, dnes mi staci umyt vlasy raz za tyzden. Raz som si nechala vlasy dlhsie mastne, cca 10 dni. Bolo to neprijemne, no vydrzala som. Produkcia mazu sa vtedy trosku zmierni. Navyse som si kupila sampon Reghaar - kupis v lekarni. Je aj proti lupinam. Dodnes ho pouzivam a som spokojna. Tak skus prinajmensom nechat vlasy viac dni mastne a nabuduce by mali zmastniet neskor nez obvykle.

lili222

to caste umyvanie nie je taky problem. skor o fenovanie a zehlicky. to vysusuje strasne vlasy. treba ich nechat pokial mozno volne uschnut, pouzivam aj vodicku arvit od DIXY, mne pomohlo upravit mastenie vlasov o den niekedy aj viac. a pouzivaj sampon pantene na zlamane vlasy alebo gliskur repair kuru. dobry je aj syos ale zase len na poskodene vlasy lebo tie na les nepomahaju, ked su vlasy suche. osvedcene mam aj z drogerie taku masku - no pri mojom kazdodennom zmyvani som nemusela po nej zmyvat 2 dni! uplne mi hydratovala vlasy aj pokozku vola sa genera beauty a obsahuje ryzovy vytazok a maslo! vlasy treba aj s pokozkou hydratovat!!

Aduliena

Presne tak, najväčšia chyba je, že si vlasy umývaš každý deň. Preto sa tak veľmi mastia. Skús si vlasy po umytí oplachovať citrónovou vodou alebo octovou vodou. A skús aj suchý šampón, dostaneš ho v drogérii od firmy AMICA za pár centov. Je ako púder, nasypeš si do dlane, votrieš do vlasov a potom len vyšúchaš zvyšky uterákom. Vlasy nebudú také mastné.

ellie

kaviaren ma pravdu, vlasy tym kazdodennym umyvanim prilis zatazujes.. tak si aspon umyvaj vlasy kazdy druhy den, ked nie treti.. ved to aspon vyskusaj.. a ak sa ti vlasy tocia do stran, pouzi zehlicku, sice to nie je najlepsie pre vlasy, ale ak ich chces mat rovne..

veve23

ja pouzivam sampon dixi-zihlavovy, nemam tiez rada tie rozne super znacky
ale ked by som si umyla vlasy kazdy treti den tak ten treti sa hanbim vyjst z domu, to uz je hrozne co tam mam, su mastne vsakovako pokrutene
a zase aj ked by si potom vlasy zyvkli ze ich umyjem az na treti nemozem si to dovolit, ved kazdy den treba ist niekam von a aja s mastnymi neupravenymi vlasmi ani smetie vysypat :( :(

kaviaren11

1,najvacsia chyba aku robis je ze umyvas vlasy kazdy den...pokozka na hlave sa preto drazdi a produkuje viac mazu ako obvykle...nema casu sa reprodukovat atd...takze pre zaciatok skus umyvat kazdy 3 den ...napr.ja umyvam raz tyzdenne viem ze to zne nechudne atd zle je to najlepsie ri3esenie vlasy mam krasne silne a zdrave a rady...
a,zidne ,,zarucene sampony,masky kondicionery,,atd...zbytocne len minies koopec penazi...skus si napriklad umyt vlasy otctom ...alebo si na ne vytlac citron..zopinaj si vlasy ...pre viac rad my napis na e-meil...drzim prsty

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mastia sa mi vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk