Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

biely povlak na perach

Príspevok v téme: biely povlak na perach
dimuzol

Zdravim...Tvori sa mi na perach biely povlak a je to vidiet a je mi to neprijemne. Mam 18 a pre toto som sa este ani nebozkaval :( Ale spozoroval som to ze sa mi tvori len v skole alebo ak som niekde v bare proste v spolocnosti ludi. Ak som doma tak nie. Vtedy mam pery normalne. Je na to nejaky balzam? Alebo nieco aby sa mi to netvorili? Dakujem...

cajik

Mne sa to robi ked si dam balzam alebo ruz, akoby kusky koze su to. podla mna staci si to zoskrabat ked to citis/vidis. alebo si kazdy den posuchaj zubnou kefkou po perach, nech sa to opilinguje, a mozno to pomoze :)

mimus221

mne sa to zvykne spravit ked mám nevhodný balzam na pery alebo lesk sa mi zvykne tak "zgrcnút" najma pri kútikoch

kateb

ahoj, ja mam taky isty problem,tvoj problem si tu napisal pred rokom vsimla som si ze ti tu nikto neodpisal, tak som sa chcela spytat ze ci si uz za ten cas neprisiel na riesenie tohto problemu. dik za odpoved

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

biely povlak na perach - Fórum - ZDRAVIE.sk