orgazmus vzniknuty suchanim vaginy o nieco.zeny,lubi te to a robi te si to?

trdielko_19

ja som to takto prvykrat spravila ked som mala 9. v tedy som poriadne ani nevedela co robim, a ani som nevedela co je to klitoris, ale pacilo sa mi to...takto som si to robila a ked som mala 10 som dostala prvy krat menstr...moje telo si asi myslelo ze neviem co..:D:D

omg teraz mam 19, a neni nad sex s CHLAPOM...vazne dievca, vykasli sa na vankus a najdi si chlapca, a ked uz tak si to urob so sprchov...

koralika

no to take poznam,aj ja to obcas takto robim a vzdy sa pri tom spravim.. no najhorsie na tom je,ze pri chlapovi nejak nedokazem dosiahnut orgazmus,nedine len takto.. ja som z to dost smutna,tak velmi by som chcela potesit mojho priatela :((

madman7

Ale ak ma len 13 až 17, tak nech len sucha zatial vankusom. Chlapa si moze uzivat aj neskor a aspon sa trosku spozna...

janulinkaaaa

tak si to uzivaj,neboj ani s chlapom, to nie je lepsie..vsetko je o psychike ked sa ti to paci tak to praktizuj

slavina

no to je dosť subjektívne,čo sa týka toho vaginálneho a klitoriálneho orgazmu,každá žena to totiž prežíva úplne ináč,nemyslím si,že vaginálny orgazmus je silnejší než ten klitoriálny u každej ženy,sú ženy,ktoré to majú naopak,napríklad ja! Klitoriálny prežívam intenzívnejšie a dlhšie,než ten vaginálny...najideálnejšie sú oba naraz (ale to je tiež len subjektívne)
A prečo do milovna rýpete,každý nejak začať musí...sú ženy,ktoré ani v 21.storočí netušia,že existuje vôbec nejaká masturbácia a určite by boli rady,keby im niekto povedal,že sa to dá a kľudne aj s vankúšom...Treba sa na veci pozerať objektívne,aby bolo vidieť aj ďalej...

Optimista_dozaista

Ked raz budes pachat sex s chlapom, zistis, ze vankuse si mohla radsej setrit, aby ich mohli podedit tvoje vnucata. :D drazdenie klitorisu ti prinesie sice pomerne velke uspokojenie, ale vaginalnemu orgazmu sa nemoze rovnat.