Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasová kozmetika Kallos

Maja055

Lucka93.Lucka masku kalos kúpiš aj v tete drogéria ja som dnes kúpila 1000ml za 2.30 a máš ušetrené postovne.

sranda33

Tak teraz pozerám, že sa to na Notino naozaj viac oplatí. Som zistila dosť skoro teda. Ďakujem za radu :) ja som myslela, že to je len parfuméria

DenySandra

áno, mám doma šampón a masku cherry, krásne vonia a neničí vlasy :) ale zas nemôžem povedať, že by urobila zázraky s vlasmi, osobne som spokojná :)

Lucka93

Ahojte, neviete či značku Kallos zoženiem aj v nejakom kamennom obchode v Žiline?? Na internete majú výroby síce super cenu ale dať ďalšie peniažky za dopravu keď ani neviem či mi výrobku budú vyhovovať nechcem vyhodiť.

LivKa79

Som veľmi spokojná s kozmetikou Kallos.Vyskúšala som keratínovú masku a už viackrát aj farby na vlasy(88.44 intenzívne medená) a s výsledkom som maximálne spokojná. Značke kallos ostanem verná a postupne vyskúšam všetky ich výrobky.

Kristína33156

NAJHORSIA kozmetika aká moze byt! Kúpila som si 1000ml sampón a vlasy mi z neho padali neskutocne az do teraz. Uz nikdy z tej stránky nic neobjednam!! Ale to sa dalo cakat lacné na hvn platné;)

Thecheeky

Ahojte. Ja mam skusenost s maskou Latte, samponom latte a balzamom chocolate. V prvom rade vyzdvihnem neskutocnu vonu. Najradsej by som zjedla tieto vyrobky. Chvalite masku placenta. Latte je ucinkami uplne totozna, no navyse uzasne vonia. Maska vobec nie je riedka, taktiez sampon uz je velmi husty a dobre peni a balzam je fakt husty, zda sa mi hustejsi ako maska. Ucinky na vlasy porovnatelne s ovela drahsimi znackami. Som velmi spokojna. Obrovske balenia za nizku cenu, vyborna kvalita a ta vooooona. Odporucam. Ine uz ani kupovat nebudem.

SilvaPok

Mamka je kaderníčka a používa ich profi produkty. Ja osobne si kupujem klasiku v drogérii, najviac mi vyhovuje na vlasy Dove, majú aj masky a v rade Youtful Vitality majú aj BB krém, ktorý sa neoplachuje. Čo mi príde ako fajn ochrana vlasov.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasová kozmetika Kallos - Fórum - ZDRAVIE.sk