Vlasová kozmetika Kallos

Ala65

Ja som veľmi spokojná s Kallos kozmetikou, teraz mám tú novú radu LAB 35, neskutočne dobré vlasy mám po nich, odporúčam.
Nakupujem z - Odkaz odstránený -

mia20

baby ktore objednavate cez kallos.sk, spravila som objednavku v nedelu a tovar mi doteraz neprisiel. od pondelka im pisem emaily, zial neodpisuju...aj vy ste tak cakali? na stranke maju ze tovar posielaju do 48hodin...

654hohomiku

pouzivam len kallos vyrobky, som maximalne spokojna...a rada LAB 31 mi neskutocne vonia, som z toho mimo :D ked mate suche lamave vlasy, odporucam kallos latte masku najmä, vlasy su po tom makke a hebke ;)

MAJLI

Dobrý den všetkym,prepáčte,že sa zamiešam do tohto fora,ale chcem upozorniť aj na skvelú vlasovú kozmetiku JOICO,u mna jednoznačne TOP. Som kaderníčka,mam možnosť skušať všelijaké značky,ale Joico ma presvedčilo o kvalite,o skvelej rekonštrukcii vlasov,dokonca dokáže kučerave vlasy uhladiť bez použitia žehličky,len prípravkami. ak by ste mali zaujem pozrite si: www.kadernictvosmajlik.webnode.sk Alebo mi pište na majabalascakova@centrum.sk -rada poradím ohladom vlasov. Pekný den želám. s pozdravom Maja.

chuma

Mila Miimma,
ja neublizujem. Na tegliku je nalepeny stitok,kde je napisane,ze datum spotreby je uvedeny na obale. Pan z Kallosu mi napisal,ze to sa stalo tym stitkom. Takze nech si ten stitok daju dole a potom nepoviem ani slovo. Ked maju tolko oznaceni na obale tak tazko niekto vie co je pravda. Ked nevies ako to je moc sa k tomu nevyjadruj. Dik
Kozmetika: vyskusala som na radu priatelky. Keratinovy sampon a maska mi nevyhovovali,mala som z toho suche vlasy,vyhodila som to a vyskusala placentovu masku. Ta je celkom dobra,rovnako aj arganova. S ostatnymi odskusanymi vyrobkami nie som velmi spokojna. To je vsak moj nazor.
OSPRAVEDLNUJEM SA AK SOM NIEKOHO URAZILA ALEBO POSKODILA ZNACKU KALLOS PRE NIEKOHO,ALE KED SI DAJU OZNACENIA DO PORIADKU TAK TO BUDE KOSER.
TAKZE PODLA VYJADRENIA VSETKO JE V ZARUKE!!!
Dakujem za pochopenie.

mia20

a kryju dobre tie farby? nie su vlasy znicene? lebo ked su za taku cenu ci su aj kvalitne :) pouzivam hnedu hennu, len ma nadych do cervena, tak sa mi to nepaci...chcela by som nejaku peknu orieskovu farbu setrnu k mojim vlasom

MonikaZad

Ahoj
používam farby kallos 100ML
sú bez amoniaku a som spokojná , neštipu a prekryvajú kupujem si od kallos.sk , majú všetko čo sa týka kallosu .
som spokojná

mia20

Zaujala ma tato kozmetika...ma niektora skusensti s farbami na vlasy? ci moc nenicia vlasy, pisu ze farba obsahuje arganovy olej. dakujem

MIIMMA

Mila Chuma

KALLOS.SK VOBEC NEPREDAVA VYROBKY PO ZARUKE
VYZISTI SI CO ZNAMENAJU SKRATKY

PD- DATUM VYROBY
EXP-DATUM SPOTREBY

ONI NEMOZU ZATO ZE UZ JE ZAKON ZE LEN SA DAVA DATUM VYROBY A POTOM TAM JE NAKRESLENY TEN TEGLIK SPOTREBA 12 MESIACOV PO OTVORENI
NEUBLIZUJ KED SA NEROZUMIES TY CHUMA !
Kallos.sk ma super vyrobky tak ako vsetci co predavaju kallos ti mozu napisat ze je to tak ako ti pisem som odberatelka a vsetko je ok