Vlasová kozmetika Kallos

Ewulka

Ahojte kočeny :) Ja mám taktiež ten balzam s placentou a je skvelý, hneď po prvom raze krásne , jemné vlasy..super..u kaderníka som dala za balzam Matrix 15 eur a nič totálny prepadák...tiež som uvažovala že aký šampón si kúpim, lebo tie v obchodoch ma už začínajú vytáčať, tak som objednala Kallos aj šampón aj kondicionér (500 ml), aj tužidlo (300 ml )aj lak ( 750 ml ):D Keď toto všetko kupujem v drogérke tak 25 eur mám málo...toto ma stálo necelých 15 eur a to sú 4 eurá poštovné....proste naozaj 100% ...

ivanana

takisto odporucam kallos placentovu masku :-) je to bomba hlavne mi to pomohlo ked som mala trvalo napojene vlasy

kikuš

no ja som si na vaše odporúčanie objednala včera zo stránky www.rebi-nail.sk ten zábal s placentou 800ml, nejaký vyrovnávač balzam relax 300ml, a aj dva tie olejčeky Blossy (pre mamu) a ten Glossy fialový pre mňa. a Spolu aj s poštovným to bolo 13,50eur. Takže super cena, keď si pomyslím že som dala u kaderníčky 12eur za jednu malú 125ml flaštičku nejakého séra. A čo ma prekvapilo, bola rýchlosť akou mi to prišlo, ja som to včera z tej stránky objednala okolo obeda, a dnes mi to poštár priniesol. To som čakala že najskôr mi to príde zajtra. Tak a teraz to ešte vyskúšať. Keď vyskúšam napíšem.

claudia6

Ja som tieto masky videla v drogérii NACHEMA,musím ju vyskúšať,ked ju tak chválite,tú s placentou.Inak podľa mňa,tie masky nejako nevoňajú.

dsdfs

Lucinka, dakujem ti :-) do NR chodim casto. ten obchod najden na stefanikovej a vola sa normalne ze perla cosmetics ? Dakujem .

Lucinka33

katushka, Gestil Wonder najdes na tychto miestach www.probeauty.sk Musis hladat predajne stanky s dekorativnou kozmetikou Golden Rose, tam to maju.

bara017

ja som vyskusala tu masku Kallos Placenta a je dobra, vlasy som mala jemne, lahko rozcesatelne.. je dobra na suche vlasy ale mala som ju asi hodinu na hlave a tiez som si objednala taky fialovy olej na blond vlasy ten je velmi dobrýýý, som spokojna. Tato vlasova kozmetika za tu cenu, je urcite lepsia ako ine znacky cenovo porovnatelne. Teraz som si kupila ten sampon na blond vlasy L´oreal fialovy tak ked vyskusam napisem.. Ale Kallos urcite odporucam, mna nesklamal.. ten Gestil som nezohnala takze neviem povedat