Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BLOND vlasy a SLNKO, MORE

mmmel

mimoooza ten extra jemný šampón je určený na ochranu vlasov. Kludne si to kúp. Slnko vysušuje, a toto BABÉ ti ochráni vlasy.
deniska, slnko škodí ale ak sa staráme ako npr. aj o pokožku tak sa vieme brániť.

mmmel

mimoooza ten extra jemný šampón je určený na ochranu vlasov. Kludne si to kúp. Slnko vysušuje, a toto BABÉ ti ochráni vlasy.
deniska, slnko škodí ale ak sa staráme ako npr. aj o pokožku tak sa vieme brániť.

denisska

ja sa chcem spytat, ci velmi skodi, ked som si dala teraz odfarbit vlasy a za 3 tyzdne idem k moru. Kupila som si od Lorealu sampon na blond vlasy s UV. Som s nim velmi spokojna.

mmmel

Ahoj! Tak ošetrovať a chrániť ich treba a aj šatka je ochrana. Určite budú suchšie a aj farba sa zmení ale to je tým slnkom. Pozri si tuto šampón, dostaneš ho v lekárni: -odkaz odstránený-
Tento je jemný a neškodí ale aj tak by som si chránila hlavu pred slnkom, aby sa koža nespálila.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BLOND vlasy a SLNKO, MORE - Fórum - ZDRAVIE.sk