Mam vytok

Príspevok v téme: Mam vytok
simi295

ahojte baby chcem sa na Vas nieco opytat. Mam zvecseny pysk na lavej strane posvy taky natiahnuty a fialovy vypada to hrozne ked si ju roztvorim tak to riadne vidno. Ku gynekologicke nechcem ist mam 16 a este som tam nebola a bojim sa a hnabim. Mna nic neboli ani brucho nic. Len mam vytok uz od 12 rokov niekedy je aj hustejsi a niekedy normalne citim ako mi to vyteka a mam mokre nohavicky je dost silenjsi prosim napiste mi co mam robit a ci to aj vy mate. Dakujem za odpovede :-)

veve23

urcite zajdi ku gynekologicke, ked sa hanbis odporucam zenu, aspon to trosku zmiernit, ja som na tom bola podobne, k chlapovi ani bohovi, ale zase sa hovori ze ti su pri vysetrovani ovela jemnejsi, ale neboj nic to nie je, len si tak treba sadnut porozpravat a potom sup na kozicku a ona ta pokuka a povie ti co to je, lepsie nez ta neistota...alebo chod s mamou, ale to je podla mna este horsie, ale zalezi na tebe

alzbee

16rokov je dost na prvu navstevu gynekologa. Ziadnej zene sa to nevyhne, kazda raz musi prekonat ten ostych a ist tam prvykrat. Hanbit, ani bat sa nemusis. Nie je to nic hrozne..ovela horsie, nez navsteva gynekologa je podla mna ten pocit neistoty, co zazivas kvoli tomu vytoku a fialovemu pysku...co sa tyka vytoku, tak u kazdej zeny sa objavi zhruba rok pred dostanim prvej menstruacie a potom ju sprevadza stale. Ide o tzv. samocistenie posvy:)) tento vytok ale byva zvacsa ciry az zltkasty a bez zapachu...zvykne zhustnut v obdobi ovulacie (cca 2tyzdne pred menzesom)...co sa tyka toho pysku, tak to ti poradit neviem...nato by bol dobry asi gynekolog:) prekonaj ten ostych a chod...aspon budes mat pokoj na dusi, ked ti povie, ze preco je to tak...vysetrenia sa bat nemusis. Az si panna, tak ti strci prst do zadku a postlaca podbrusko. Az nie si panna, tak ta vysetri tymi zrkadlami, ci kacicou alebo ako sa to vola...obidve vysetrenia su v pohode, bezbolestne a naozaj sa hanbit nemusis. je to ich robota:) drzim palce