Šarlachova angina

doktor999

janka, my sa nehádame. Mne vadí jedna vec. Ja mám kontrétneho pacienta s kontrétnym problémom-teraz tu riešime šarlach.A ja musím pred matkou niečo kontrétne urobiť. Ak teda Tvoja malá bude mať šarlach prídeš ku mne ja Ti dám na na konkretnu, teraz prebiehajúcu chorobu penicicilín. Pôjdeš k nejake alternatíve a ten Ti dá doplnok. ??? To sa pýtam, je to tak alebo nie.

doktor999

To snáď nie je pravda. MInulý týždeň som mal dieťa so šarlachom. Konrétny problém, kontkrétna diagnoza, konkrétna liečba.
Ak teda príde k tomu doktorovi W....dostane na kokrténu diagnozu šarlachu čo ? (skutočne ťažko pochopiteľné otázky)

janka24

No už sa nehadajte...mám sestru. Mamka mala dost malo info o liekoch a podobne,sestra stale chora, doktorka že iba penicilin a atb a sestra ma v keli celu imunitu...

ja som sa oboznamila s jednou firmou..maju tam aloe a ine dava m to detom,,brala aj sestra aj ini a vdakabohu sa citi lepšie aj moje deti nebyvaju chorlave...

tiež staviam na vyživove doplnky..
je to o skusenostiach ..ako komu to pomohlo..

to hádanie Vám nepomože...

RNG

Ked dojdes napr do Wellnes Institutu , ktory vedie dr Whittaker a je tam blizo sto lekarov zamestnanych, tak tam pouzivaju antibiotika extremne zriedkavo a veru predpisu na rozne choroby LEN prirodne latky. A maju ovela lepsie vysledky, nez ine nemocnice, ktore sa zaoberaju liecenim, len farmaceutikami, tj patentovanymi chemikaliamy.
Dr Whittaker robi dnes aj rozne kurzy, skolenioa pre lekarov, co sa tymto chcu zaoberat, viackrat kazdorocne.A cez tie kurzy preslo uz tisice lekarov a musia si ich platit z vlastneho vrecka a este na nich velka vacsina lekarov zazera a priemysel ako taky ich oznacuje za "cierne ovce" a prenasleduje, kde sa len da.
Napriek tomu to robia, lebo veria svojej vlastnej prisahe, ze ich prvorada povinnost je pomoct akymikolvek znamymi prostriedkami pacientom a nikdy ich vedome neposkodit, co zrejme dava vodu na mlyn prirodnym potravinovym doplnkom a ukazuje mnohe farmaceutika vo velmi zlom svetle.

doktor999

kto sa tu oháňa vzdelanosťou si tu jediný Ty, zdá sa, že Ti chýba reálny pohľad na seba, ale to je druhoradé, každý sme nejaký. Ešte raz, príde v amerike pacient so šarlachom k alternatívnemu lekárovi a dostane výžíivový doplnok a príde ku "klasickému" dostane penicilín. Áno/nie. Je to tak, alebo nie. Stačila by jednoduchá a priama odpoved a nie múdrosti, ktoré nič neriešia.

RNG

Mna mozes kritizovat, kolko chces, ale lekarov co maju diplomy z ovela lepsich medickych fakult, ako ty neuznavat je znamka zadubenosti. Akoi som povedal, tych co na svete pouzivaju tieto prostriedky na liecenie chorob je vyse 60 tisic, len v USA je ich 15 000 takze prehlasovat, ze to je blbost znamena, ze ich vsetkych mas za hlupakov, vcitane viacerych nositelov alebo laureatov Nobelovych cien.
Nejak prilis sa cenis, nezda sa ti???

doktor999

Dosť dobre nerozumiem, čo píšeš.
Zdá sa že si nepochopil jednu a základnú vec.
Príde pacient s konkrétnou diagnozou , v tomto prípade šarlach, ja mu naordinujem penicilin a alternatívny doktor nejaký výživový doplnok.
Je to tak alebo nie ?
Ešte raz, kontkrétny prípad diagnozy. Riešenie ????

RNG

preco tu zasadne odmietas "verit" ze v prirode su prostriedky proti kazdemu patogenu!!!
Ved keby neboli, tak jeden patogen, proti ktoremu by v prirode neboli protilatky by znicil vsetky rastliny, zivocichov aj druhe mikroby na svete.
Preco ti to nemozem vysvetlit, mas prilis zapchate usi alebo nevies uz vobec na svojom rozmyslat?
Ty si myslis naozaj, ze len farmacia ma odpoved na boj proti patogenom, ze v prirode sa uz stovky milionov rokov neodohravaju podobne boje?
Alebo sa naivne nazdavas, ze farmaceuti maju zaujem o prirodne latky, ktore rastu takreceno zadarmo a na nich by sa nedalo nijak zarobit, nie tie hriesne peniaze, co dnes za patentovane lieky pytaju.
A neustale potlacas tych lekarov, ktori tieto prostriedky ako ovela lepsiu alternativu pouzivaju.
Ti tiez presli cez skoly ako ty a pouzivali tiez farmaceutika ako ty, az sa rozhodli pouzit ine, ucinnejsie a neskodnejsie prirodne prostriedky.
Co si nechapava alebo agent lekarskeho a farmaceutickeho priemyslu!?!

Ja som nepouzil ziadne antibiotika proti roznym chorobam uz vyse 17 rokov, a preslapal som ich dost, lebo som nachylny od mala na plucne infekcie.
Dnes ich hravo potlacim prave tym citricidalom, oreganovym olejom, vitaminom C v "megadavkach"(tj aspon takych hladin v krvi, co ma vacsina zvierat), co tu znovu a znovu opakujem.Ovela rychlejsie, ako atb. bez horuciek, bez oslabenia tela.

Tak teda naozaj uz naposled, ak sa nechces pridat k lekarom co pouzivaju tieto prirodne prostriedky, tak sa aspon neprehlasuj za odbornika na ne.
Nechaj ludi si vybrat medzi roznymi lekarmi a nepohanuj druhych, ked maju vysledky lepsie ako ty.
To nie je vec viery alebo neviery, ale statistiky a vedy.

doktor999

ahá, tak už som to pochopil. Príde pacient s určitými obtiažami k doktorovi, ten stanoví diagnozu šarlach, keď to bude taký nevzdelaný doktor ako ja, napíše penicilín a keď to bude ten alternatívny doktor, tak ten doporučí pri šarlachu výživové doplnky. A takto to vlastne funguje pri všetkých stavoch, infarkt, zápaľ pľúc, appendicitis a pod...
(ozaj, na tomto fore v inej časti, Tvoj kamarát Peťo píše, že šarlach sa už nevyskytuje, tak teraz neviem)

RNG

doktor999, ty si este stale nepochopil(alebo odmietas pochopit) ze niektore latky z prirody, schvalene ako potravinoe doplnky, tj neskodne mozu mat rovnake alebo lepsie vysledky pri lieceni, ako farmaceutika.
Ved to je jediny dovod, preco sa s nimi vyse 60 000 lekarov na svete zaobera, aj ked je to len velmi mala mensina lekarov.
A to je dovod, preco ich organizovana vacsinova medicina odsudzuje, vcitane teba.
Neucinne/slaboucinne blbosti z historie, ako homeopatia neodsudzuju, lebo tie nepredstavuju ohrozenie ich sucasnych symptomatickych liecieb.
Ale potravinove doplnky vazne ohrozuju trh patentovanych liekov uz len preto, ze nemaju bocne skodlive nasledky.
A ludia to uz davno poznali, preto sa ich odbyt aj naproti tomu, ze 95% je ich na trhu neucinnych(podvodnicky vyrobcovia)prudko zvysuje. Aj kvalita sa postupne zvysuje, lebo ludia zacinaju mat o nich coraz viac vedomosti. Teda ti, ktori sa o to zaujimaju a ciraju si spravy lekarov, co sa s tymito zaoberaju.
Zrejme ale 999 yo nepotrebuje, ten sa uz narodil mudry a co nevedel, to mu vsetko dali do hlavy na medickej fakulte. Samozrejme ani o potravinach a uz vobec o prirodnych prostriedkoch sa tam neuci, ako kedysi, hoci od cias bylinkarov sa narobilo v modernych casoch obrovske mnozstvo vyskumu aj v prirodnych prostriedkoch.
A vobec, uz sa mi tu bridi pisat, napisal som dost, kto chce, moze si to vyhladat, vyhladavac chodi. A nieco je uz prepisane vdaka jednemu z citatelov na jeho stranke -odkaz odstránený- kde snad este budem prispievat nejaky cas, lebo tam si ma ocenuju a neurazaju.