Voda v uchu

linquel

Hlavne nebojte,,ono to prejde... ja mám napríklad v uchu teraz tiež vodu...praská mi to tam...ale zvyknutý som... :)

Lukas3591

Ahojte Chcem sa opytat do laveho ucha my uz asi pred mesiecom posla voda bojim sa ist do doktorky lebo newiem co my bude robyt newiete my poradit. Prosim

blby pocit

presne tak, venujem sa plavaniu a z vlastnej skusenosti viem, ze najhorsia je voda z jazier, ak je chlorovana z plavarne, tak v pohode, ale pokial je v nej mnozstvo mikroskopickeho zivota, tak to nie je dobre v uchu nosit. Najlahsie je sa predklonit a ucho, v ktorom to "zblnkoce" nasmerovat k zemi. Urobit par trhavych pohybov trupom hore a dole a malo by byt po probleme:), no a ak uz to v tom uchu boli, je dobre ist za lekarom, vdaka vycinaniu aktualnej vlady /je 01/06/2010 majte na pamati, ze je potrebne ist najskor k praktickemu lekarovi a ten vam da odporucaci papier k odbornemu ORL lekarovi/. V kazdom pripade sa na to nezomiera a najhorsie na tom vsetkom je asi len cakanie pred dverami ordinacie...

Prinsipino

No je z toho zapal stredneho ucha :oo( . Len sa chcem spýtať , či niekto nemá skúsenosť s používaním ušných kvapiek - Otobacid . Davam si ich 3 krat za den .

Problem je v tom , ze oni mi v tom uchu akoby stuhli , a teraz na to ucho slabo počujem . Pri kontrole mi to doktorka niako z toho ucha odstrani , alebo co ? Prosím poradte .

jaja:)

Mna bolelo ucho z toho ze som silno narazila do vody a mi do ucha rychlo vbehla voda a potom ucho bolelo celu noc som nemohla spat dala som si kvapky a do dna to preslo

MO-MO

JA TI TOUTO CESTOU MOZEM ODPORUCIT LEN PREKONAT STRACH.IST S TYM CO NAJSKOR.PRI RYCHLEJ POMOCI JE TO BEZBOLESTNE.U NAS TA BOLEST TRVALA TYZDEN TO VIES ,KDE V CUDZEJ KRAJINE NAJDES LEKARA.MNE SA LAHKO HOVORI JA SOM TO NEMALA,DCERA MA 10KOV DRZALA SA STATOCNE.

Prinsipino

No ja sa bojím , že už mám zápal , pretože voda v uchu mi už nežblnká , len ma to bolí . Pred dvoma dňami som to zistil , keĎ som šiel spať a vtedy mi tam tá voda žblnkala , skúšal som skákať na jednej nohe , no nešla von. Dalej som si to nevšímal , no teraz ma to bolí , a voda v uchu nežblnká .

MO-MO

MAS PRAVDU JA SOM BOLA DNES TIEZ NA USNOM.V SOBOTU SME SA VRATILI Z DOVOLENKY A HUPOM K DOKTORKE.MOJA DCERA SA DO BEZVEDOMIA MOCILA V BAZENE A V MORY.JE TO LEN OBYCAJNY VYPLACH TEPLOU VODOU A S NEJAKYM ROZTOKOM.PRE ISTOTU JEJ ESTE VYCISTILA UCHO POD MIKROSKOPOM.TA VODA TOTIZ SPRAVI V UCHU ZAPAL A MUSI IST VON,ABY NEPOSTUPOVALA DALEJ DO STREDNEHO UCHA.MOJA SA PRI TOM SMIALA, TAKZE TO NEMOZE BYT AZ TAKE HROZNE.VELA STASTIA A SKORE UZDRAVENIE.

Prinsipino

No no je uz neskoro a teraz ma to strasne bolí , zajtra idem k lekarovi . Pocul som , ze mi da injekciu do ucha a tym mi ta voda z ucha vide . Uff .