Dokazem to!

Príspevok v téme: Dokazem to!
bara017

Ahojte.. prvykrat si zakladam vlastnu temu. Mam 21 rokov, 169cm a 66kg. Uz rok a pol pravidelne cvicim 5 krat do tyzdna. Zacala som aerobikom, potom posilovanim+plavanie+tanec, pravidelne cvicim na orbitreku a asi pol roka beham von:) Na mojej postave to vidno, je pevna:) ale mam taky problem, ze vela papam, proste mi chuti. Jem sice zdravo ale velke porcie a vela ovocia. Ranajky mam naozaj vydatne az moc mozno niekedy:) Potrebujem sa konecne zatat a zacat menej jest, pretoze chcem sa zmensit trosku. Nechcem stratit svalstvo, len nechcem byt taka hruba. Rozmyslam ze vypustim maso zo stravy, budem jest iba rybu aj to tak raz za dva tyzdne a hlavne sladke(kolace, keksiky). Mate niekto podobny problem, alebo viete nejak poradit ako na to. Dakujem vopred
A inak po piatej nejedavam, mam s tym dobru skusenost.. schudla som z pasa dost odkedy nejem po piatej

ShaulaThalit

ja som vylucila sladkosti, maso, vyprazane, mliecne vyrobky a jem zeleninu, ovocie, ryzu, zemiaky, ale niekedy aj vynimku urobim....
pohyb je ok, ale ak chces schudnut, tak jedz menej, lebo co z toho, ked vela sportujes a ked prides domov naladujes sa ... vela stastia.