ROBIM TO SPRAVNE ? :) A MOZEM DOSIAHNUT SVOJ CIEL ?

Príspevok v téme: ROBIM TO SPRAVNE ? :) A MOZEM DOSIAHNUT SVOJ CIEL ?
snazivka :)

ahojte vsetci co sa snazia :)

takto : v septembri som mala vyse 80kg.
schudla som na 68kg - zdravo. pomalicky od sep. do juna.
ale potom som bola 3 tyzdne chora a pribrala som na 72kg. a na mne je vidno aj ked priberem pol kila :(
takse som a rozhodla za pozbierat !

rano sa poriadne najem - niaky celozrny chleba zo sunkou a rajcinou alebo inou zeleninou.

obed mam nieco zdrave varena cukina alebo dusena zelenina c kuracim masom na vode. sucha uvarena ryza,
- jem len take maso, a salaty s opecenym na troske oleja.

vecera len nieco lahke, par pokrajanych jablk, alebo melonik, alebo varena kukurica , cukina tej je teraz dostatok :)

obcas ked ma chiti hlad dam si nieco aj na desiatu alebo olovrant . denne vypijem najmenej 2,5 l vody - to je moj ritual.

veceriam o pred 17:00 a potom uz nic nepapam - preto sa najviac tesim na ranajky. viem ze niektory ludia si myslia ze nejest po piatej vecer je blbost ale kazdy mame iny metabolizmus a mne to takto vyhovuje.

rano si dam 100 a vecer 500 brusakov.
kazdy den chodim behat. ak nezaspim tak idem aj rano.

ak by sa tu nasiel niekto kto by mi vedel povedat kolko asi tak podla tohoto priblizne prijmem kcal a kolko ich spalim, tak by som bola rada

a mimochodom dnes mi rucicka na vake ukazala 67,8...za jul je to podla vas zo 72 malo alebo v pohode, ja by som chcela mat na konci leta 59kg - alebo aspon tych 60kg

dakujem vsetkym ktory mi odpovedia na moje otazocky - a drzim vam vsetkym palceky :):):)

sisa3

skuste to s herbalife, skutocne funguje a robi zazraky s nadbytocnymi kilogramami. pomzem zohnat produkty o 30 % lacnejsie
-adresa odstránená-

datelinka

tak 1,...ovocie na veceru nieje vhodne lebo ma vela cukru....najvhodnejsie na veceru je zelenina a nejaka bielkovina v podobre ryb,syra,alebo maska....a 2,ak urobis vecer 500 brusakov tak ich nerobis spravne..striedaj cvicenie s rychlou chodzou alebo behom...neprecvicuj denne tie iste partie lebo telo si zvykkne ...vela stastia...

jaanik

ahoj, takze jedalnicek je ok, az na par malickosti ktore by som upravila, dopln do jedalnicka pravidelnu desiatu a olovrant, jest mas 5 krat denne v intervale tak 3 hodin cca, jest pravidelne a mensich porciach... po piatej kluddne mozes papat, posledne jedlo sa odporuca 2-3 hodiny pred spankom, samozrejme nieco lahke a nie moc kaloricke... na veceru pises, ze papas jablka a obcas kukuricu, to su jedla ktore by som jedla skor doobeda, v jablkach su cukry a kukurica ma dost sacharidov, teda ak sa nemylim... takze radsej papat zeleniku, nejaky nizkotucny mliecny vyrobok, tofu, jogurt, ci syry, alebo nieco podla chuti...
a co sa tyka toho co si pojdela a toho co si vydala, je fajn stranka www.obezita.cz tam mas kalkulacku jedal a aj pohybu, alebo skus nieco vygooglit...
a cim pomalsie schudnes, tym je to trvalejsie, tak drzim palec a raz svoj ciel urcite dosiahnes...