Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pracuje sa vam lepšie na smeny?

Príspevok v téme: Pracuje sa vam lepšie na smeny?
Sandra_

Ja pracujem normalne od 7:00 - 16:00, domou chodim oklo 17:00 ak mam pravdu povedať už mi to lezie na nervy, pretože sa citim obmedzovana v tom, ak si potrebujem niečo vybaviť, alebo aj k lekarovi keď treba častejšie a to všetko cez pracovnu dobu. Nie je lepšie na smeny? predsa je tam aspon ten volny čas doobeda, kedy sa väčšinou všetko vybavuje aj urady, aj lekar... Čo vy na to?

mariah

Nemohla by som robit na smeny, to je uplne rozhadzany biorytmus aj ked kvoli vybavovackam cez den /urady,lekar/ to niekedy celkom vyhovuje. Ja ale neviem zaspat cez den.

oski

ja robievam
8-16
16-24
00-8
a tie nocne su najhorsie, ked ich mam viac po sebe, vzdy nieco chytim...chripku, mocove cesty..atd..

miruskaaa

ja robim tak ako milli, na tri smeny
6.00 - 14.00
14.00 - 22.00
22.00 - 06. 00
a vyhovuje mi to. Trochu mi trvalo, kým som si zvykla na nočné, ale teraz je to iž v pohode, v robote je kľud, nemusím sa tak hnať

adka25

ja robim pondelok - piatok 8 - 18. je to dost, nezda sa mi ze mam nejaky volny cas. z domu odchadzam o 7.30, domov pred 7 vecer. Vikendy mam nastastie uplne volne.

mary-anne

danuska, ja sa nerozculujem, nemaj boja a vrasky? tie pridu takci tak :-D
len mi slo o to, ze som to tam dost zretelne a jasne napisala ako robim a pritom z duse neznasam rannu a ty mi este na to zabijes, vsak robim normalne! takze som si to len chcela vyjasnit. lebo mne sa nezda kazdodenne vstavanie o 4h za normalny pracov.cas :o)

danuska123

mary-anne preboha co si taka podrazdena? ved ja som na teba nevyskocila ani nic, tak som sa sekla no prepac, a vyhadzujes mi na oci fakty akoby som bola male decko, proste ja mam take smeny tak co.nerozculuj sa budes mat vrasky :)

millli

Ja tiez robim na smeny, tyzden rano, tyzden nocna, tyzden poobedna. Ako tu uz spominali, kazda ma vyhody aj nevyhody. U mna su to tieto.
Poobedna, poriadne sa vyspis, ale mas zabity cely den, aj doobedu myslis len na to, ze uz musis ist do prace.
Ranna, odrobis si a mas uz pokoj, nevyhoda skore stavanie.
Nocna, ziadne sefstvo v praci, mas tam klud, v lete nie je tak horuco. Nevyhody, nie kazdy zvlada nocne, nie kazdy dokaze zaspat cez den a ked sa cez den nevyspis, da zabrat, aby si nezaspala.
Mas pravdu, smeny su lepsie, ked ti treba nieco vybavit. Zaroven vsak hovoria, ze pre organizmus je zatazujuce stale sa preladovat na iny rezim. Napriklad ze na nocnej nie je dobre jest, pripadne treba jest len male porcie. Lenze ja ako robotnicka by som nevydrzala 8 hodin robit len s niecim lahkym, preto bezne cez nocnu okolo 00. az 1. hod si dam bezne aj rezen alebo vyprazany syr, co je v ponuke. Volakedy som robila iba nocne, trvalo to viac ako rok, ale dalo sa zvladnut, organizmus sa nejak prepol.

Sandra_

Ja sa to chystam zmeniť lezie mi na nervy takto, ale ak by sa podarila iba dvojsmenna nočne nechcem (zatial). Ak potrebujem častejšie isť k lekarovi, po vyšetreniach tak musi veduca o všetkom vedieť, lebo mam razitko, tak presne vie u akeho lekara som bola, je to strašne. A ešte k tomu ani často nemôžme vymeškavať, viacerých už kvôli tomu u nas prepustili :(.
Milovna nie som z Memsovej

mary-anne

danuska, kde si vzala , ze mam normalny pracovny cas???? ved pisem, ze robim jeden tyzden rano (5-13) a druhy poobede( 13-21), kde je tu prosim ta normalny pracov.cas?? je to dvoj smenna prevadzka..

tanuľka

ja pracujem tiez na smeny. ked som nastupila do prace pred rokom tahalo sa D-N-V-V ale potom sme sa nasli taki 4 kolegovia co sme tahali podla toho ako nam vyhovovalo. a ked prisiel niekto novi, uz mal smolu.
ale ma to vyhody: na zaciatku mesiaca si kazdy povie kedy chce mat volno a podla toho sa potom urobi rozpis. celkom fajn praca, ale tiez vidim ze som viac podrazdena, unavena, neviem dospat. a ostatnym okolo mna sa zda ze som menej doma.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pracuje sa vam lepšie na smeny? - Fórum - ZDRAVIE.sk