Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dokazete chlapovi odpustit?vedeli by ste to prekusnut?citajte

Príspevok v téme: dokazete chlapovi odpustit?vedeli by ste to prekusnut?citajte
milovna

chcela by som vediet,hlavne zeny ktore su moc ziarlive,ked ich chlapec na zaciatku vztahu si pisal s byvalou laskou na pokeci,takym stylom ze je skoda toho vsetkeho...a ona ked neodpisovala,tak stale snad kazdy mesiac jej pisal,ze nech nie je smutna ze jej bude pisat pekne slovkka aatd.proste prisla som na to bo som vedela jeho heslo a on v pohode mi to ukazoval co pisal a vysvetloval.neviem som ziarliva.uz presiel po tom pol roka chytilo ma to naspet,ze bohvie keby sa pridala pisanim co by jej vypisoval nadalej..neviem ci mi rozumiete ale zere ma to.je to normalne?strasne ma to sere a ziarlim na to ze ma ako keby potajomky podvadzal.vedeli by ste to prehltnut?

giginkaaa2

ahoj milovana
no ja som mala taky podobny problem.
ale mozno este trochu horsi.
moj priatel si pisal so svojou kolegynou sms-ky.nechcel mi ich ukazat ked som zistila ze tam ma od nej nejake spravy.Strasne som bola nahnevana a uz som nevedela ci sa mam s nim rozist alebo co.nakoniec si ich vymazal a hovoril mi ze si nepamata co tam bolo.
klamal..
nakoniec som mu odpustila, mozno som sprosta ale lubim ho a nedalo sa to.
takze teraz sa snazim ho sledovat.
ako sa hovori dôveruj ale preveruj.
povedal ze uz to nikdy neurobi ale aj tak sa istim.uvidime co bude dalej.

majuskajaaa

Milovna, ja ta moc dobre chapem prezivala som to iste, a ked ti dal heslo na svoj n ick tak veľmi dobre vie co robi, asi chcel aby si ziarlila,netráp sa tým, ja som sa tiež trapila a vyznela som ako najvačšia hysterka...skús si to nevšímať a nekontroluje ho bude aj tebe lepšie.skôr si ho cvič nech chodí s tebou nakupovať a tak,,a vtedy zistiš ako si ta ceni,, s tym sa nezatazuj on naschval ta v tom stve aby si unho nevidela ovela väčšie chyby, tak tým to kryje..chodte sa bicyklovať, na korcule, bazen a skúšaj si ho a to nespomínaj tu byvalu uvidíš tak si to overiš na 100 percent

danuska123

v prvom rade priesit by to mala milovna so svojm priatelom, pekne krasne si sadnut, nabrat odvahu a kopec uprimnosti a vyrozpravat si to.co ti vadi,co si o tom myslis, preco si tak pisu atd...

problem vyriesit iba komunikaciu a nie na fore ale ty a priatel:)

sign

je to mozne ale ona pise ze ju utesuje,tak to je nieco ine nie?
jasne ze je ina vec ked si byvali pisu ako kamarati,mne to nevadi ze si tak frajer pise s bavalymi. tak ale naco prehlbovat stare rany a pisat jej aby nebola smutna. ved ked raz nieco skoncilo tak to skoncilo.asi mali na to dovod a tym ze ju bude utesovat jej nepomoze.

danuska123

sign neviem no, ale ked o tom uvazujem ja, nebola by som s muzom, ktory by si doberal byvalu,, cize taku situaciu by som neriesila. ale podla mna je celkom normalne ak si byvali nieco pisu a nemusi to vobec nic znamenat.je vela vztahov, vela typov ludi, vela znamosti a netusim kde sa nachadza milovna ale kedze napisala, ze je ziarliva tak vacsinou je to v tom, ze zena robi z komara somara :)

sign

danuska:
jak mozes vedet ze ju len utesoval? ok mozno ano a mozno o nic neslo ale mohlo to aj nieco znamenat.

ked je traz byvala tak nech sa tak aj sprava,ok kamaratska rovina fajn..ale naco zbytocne utesovanie a pekne slova este duplom ked ona mu neodpisovala

kaviaren11

...je to uplne normalne ved spolu stravili nejaky cas a je to normalne ze si navzajom chybaju ...resp.tie stare dobre casy...po kazdom vztahu ci to je kamaratsky alebo milenecky nieco v tebe ostane co ti s odstupom bude chybat a stale tu bude niekde v podvedomy ta otazka ,,urobil-a som spravne ???atd...ale to patri k zivotu...a je to uplne normalne aj ked si obaja uvedomuju ze splou nemozu existovat...spomienky stale ostanu a ty to musis respektovat...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dokazete chlapovi odpustit?vedeli by ste to prekusnut?citajte - Fórum - ZDRAVIE.sk