dokazete chlapovi odpustit?vedeli by ste to prekusnut?citajte

Príspevok v téme: dokazete chlapovi odpustit?vedeli by ste to prekusnut?citajte
milovna

chcela by som vediet,hlavne zeny ktore su moc ziarlive,ked ich chlapec na zaciatku vztahu si pisal s byvalou laskou na pokeci,takym stylom ze je skoda toho vsetkeho...a ona ked neodpisovala,tak stale snad kazdy mesiac jej pisal,ze nech nie je smutna ze jej bude pisat pekne slovkka aatd.proste prisla som na to bo som vedela jeho heslo a on v pohode mi to ukazoval co pisal a vysvetloval.neviem som ziarliva.uz presiel po tom pol roka chytilo ma to naspet,ze bohvie keby sa pridala pisanim co by jej vypisoval nadalej..neviem ci mi rozumiete ale zere ma to.je to normalne?strasne ma to sere a ziarlim na to ze ma ako keby potajomky podvadzal.vedeli by ste to prehltnut?

danuska123

chyba nie je v nom ale v tebe. skus mu verit. skus si to otocit naopak, ze by ty si si pisala s byvalym ale iba by si ho utesovala alebo co ale absolutnwe nic by si k nemu necitila cize tvoj terajsi priatel by nemal naco ziarlit, tak neziarli ani ty.

my baby sme mozno citlive ale cez take hluposti sa musime preniest, staci dat do vztahu doveru, pridu aj horsie veci raz, nad ktorymi si budes lamat hlavu aaa oooooovela zlozitejsie :) drzim palce