PLS Co si o tom myslite???

Príspevok v téme: PLS Co si o tom myslite???
onino

Co si myslite o tom, ze sme mali ist s priatelkou na dovoleku do anglicka a ona to mesiac pred tym odvolala. Odovodnila to tak, ze sa velmi boji ze ochorie na "prasaciu chripku". mam sa na nu hnevat alebo ju chapat? Miesto toho vybavila dovolenku na slovensku. Ja si myslim ze je to zly dovod, ved ochoriet moze na sk na obycajnu chripku a ta "prasacia" nie je vobec nebezpecna vzhladom na lieky ktore mame. Co si o tom myslite? Dakujem

alzbee

No moj otec zajtra rano ide do Severneho Irska, lebo tam uz zije 3 roky a teraz bol doma na 2tyzdne...a keby som mohla, tak ho tam ani nepustim:)) jednak kvoli prasacej chripke a jednak preto, ze mi potom chyba:( tiez sa priklanam k tomu, ze je zbytocne sa na priatelku hnevat...

mexiko

ja som bola prihlasena na zajazd do mexika...a som to zrušila. a cestovka mi povedala, že som bola posledná, ktorá tak urobila. Čiže všetci to zrušili (asi 35 ľudí) a na také zájazdy sa nehlásia trasorítky. Takže máš o argument viac, že tvoja babenka je OK. A to že niekto iný má názor na ňu zlý, je možno len tvojou interpretáciou celého problému. Tebe sa to nezdalo, tak si pochybovačne povedal kamošom a kamoši sa dali na tvoju stranu.

usiko

urobila jednoznacne rozumne rozhodnutie, najma ateraz ked pocuvam v radiu, ze slovak je v irsku v nemocnici s touto chripkou a pskodenymi oblickami....

ja osobne by som nikam necestovala...vy chlapi to beriete inak, myslim tie veci okolo zdravia, my zeny sme v tom doslednejsie....tak ju len chap a ber to tak, ze jej zalezi na tom, aby ste zostali zdravi...nie je nic horsie ako kvoli zlemu rozhodnutiu umriet....

ellie

aj ja sa pripajam k ostatnym, keby tvoja priatelka bola sebecka a nikam by nechcela ist, urcite by si nedala namahu s vybavovanim novej dovolenky.. a hlavne je, ze tam budete spolu, nie to, kde budete, nie?

jajka001_

ja by som tiez radsej do anglicka teraz nesla, vobec to podla mna nie je vyhovorka, a to ze sa par tvojich znamych takto tvarilo, tak to neber, ludia su strasne kriticki a pripraveni ohovarat, a mozno aj na tebe videli, ze ti to vadi, tak ti chceli len pritakat...pred nou by sa zase tvarili inac....ber do uvahy len teba a tvoju frajerku, ostatnych si nevsimaj, preber si to s nou.
a zas taka neskodna ta chripka nie je ved uz par stoviek ludi na to umrelo. naco zbytocne riskovat, nahodou ochories, vyskytnu sa komplikacie...chcete ist predsa na dovolenku a bavit sa

Inner

Tiez som odvolala pobyt v zahranici kvoli novej chripke. Mozno nie je taka nebezpecna, no ked mas okrem nej ine zdravotne problemy, tak moze byt velmi vaznym problemom. Snaz sa priatelku radsej chapat :-). Kamoska ma dokonca paniku, ze sa ta chripka nikdy nezastavi, ked ludia budu cestovat hore-dole a prenasat to z krajiny do krajiny. A aj slovensko ma svoje kuzlo, nie? ;-)

onino

severanka, Aduliena
Dakujem za nazor. Hned sa mi lepsie chape nazor mojej priatelky, ked viem ze aj niekto iny-nestranny, to berie podobne.

Hlavne ma ale hneva a aj preto som sem napisal, ze par ludi ktorym som o tom povedal, sa tvarili ze moja priatelka je na seba prilis hakliva a ze je hlupe od nej ze to zrusila. Mne to bolo samozrejme neprijemne ze maju na nu takyto nazor. A potom mi to zacalo vrtat v hlave.

Aduliena

Keby s tebou nechcela nikam ísť, tak nevybaví ani tú dovolenku na Slovensku. Myslím, že sa len ozaj bojí. Aj ja by som sa bála a môj názor je, že ten, kto ide tam, kde sa môže nakaziť, tak je nezodpovedný. Dobre robila, že to odvolala.

severanka

myslím si o tom to, že sa zrejme skutočne bojí tej choroby, nakoľko našla náhradné riešenie a vybavila vám dovolenku na SVK.

sskús sa s ňou porozprávať, a skús ju pochopiť. niektorý ľudia sa fakt boja, ja bysom teraz asi tiež do Anglicka nešla... ale tak, to je môj názor...

samozrejme, chápem ťa, zrejme si sa tešil, ale tvojej priateľke zjavne záleží na tom, aby ste spolu strávili nejakú tú dovolenku, preto našla náhradné riešenie. nebrala by som tú prasaciu chrípku ako výhovorku, ale skôr ako naozaj obavu...