Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenávidím svoju matku

Príspevok v téme: Nenávidím svoju matku
Marianka:-)B

Nenávidím svoju mamu už od malička pretože sa o mňa nikdy príliš nestarala aj ked viem že to nie je celkom jej vina lebo trpí schizofréniou...ale proste mám 16 rokov a nerozumiem si s ňou a veľa ľudí ma za to odcudzuje,dokonca aj vlastný priatelia ale ja si neviem pomôcť proste ked ju vidím,hovorím s ňou tak ju nemôžem vystáť a ide mi hrozne na nervy..stále sa vyhovára na to že je chorá a nevládze robiť ale fajčiť,toľko sa prežierať a dirigovať ma vládze...

neodsudzujte ma za to aj vy prosím...radu ani nečakám aj ked by som chcela ani neviem čo len asi chcem vedieť či ma niekto chápe a vyžalovať sa a že inak nie som zlý človek

Jane_3sto18

Jóój, také veci mi pri pôrode do vienka nedala. rozum mi dala, ale asi ten nezdravý. Ten čo bol už po záruke pár rokov.

Jane_3sto18

Existuje niečo, aby som nemala chuť zabodnúť kuchynský nôž do chrbta ženy, ktorá ma porodila?
Pravidelné stavy - nie chvíľkové!

anjelik

Maoam má v mnohom pravdu...čo si zač. :oP
Ale ja osobne to ako manipuláciu nevnímam, pre mňa je to skôr druh trošku zvráteného zmyslu pre humor, hraničiaci so satirou...občas sa to tak vo vývoji preklopí...Ono ty si iná svíčka, ako sa vraví...je v tebe viac, ako si sama pripúšťaš...a otočíš to vždy na ostrú sebakritiku..že vyvracajte mi ten názor. Ja to vnímam z tvojej strany ako hru..a ja sa hrám naozaj rada..:o))) A ďakujem za príspevky do mojej témy...a šťastia máš toľko, koľko sama chceš...:oP

Meretseger

*tvári sa nevinne* Ale veď... veď ja som... taká dobrá... XD
Okej, Maoam, niečo mi je jasné, priznávam. Mea culpa :D A tú posadnutosť si tiež uvedomujem, možno tá terapia nie je niekedy až taká suppa, lebo si začínam desne liezť na nervy :D
A teraz sa idem venovať zvieratkám:)

Maoam

Meretseger, robis to viacerymi sposobmi, vsak mas na to svojho osobneho terapeuta, popytaj sa jeho, iste ta uz prekukol a bude ti to vediet presne povedat, kedze je to okate aj na fore pre laikov.
Nie si zdaleka taka bezmocna obet, akou sa niekedy robis a si aj riadna potvora a velmi dobre to o sebe vies ;-).
Mer, skus troska upustit od tej posadnutosti sama sebou a venuj sa aj inym veciam, viem, ze mas rada zvieratka, skus proste tu pozornost zamerat aj na nieco ine, pri com sa budes citit dobre a nekruz neustale okolo vlastnej osi. :-) v dobrom! ved vies :-*

Meretseger

Čím ho manipulujem? Asi som lama, ale neuvedomujem si, čím... A kým si to neuvedomujem, dovtedy to nezmením, ako povedal jeden múdry Stano, howgh :D:D

Meretseger

anjelik môj drahý, akú necnosť? 0_o Ja mám len cnosti, som cnostná, nevinná a nepoškvrnená XD Ehm, to sa zas stáčam niekam, kam vôbec nechcem XD
Hroziť to hrozí, ale momentálne sa mi nechce, na to sa mám zas moc rada :P Vidíš to? Emočne nestabilná. Kapku. Mierne, ináč som okej, YAY :D
Joo, to si mačky myslia, ale aj tak ich máme radi - či my rady -, aj keď sú to beštie... Pretože tým sa odpustiť dá, tie keď ťa aj došriabu, tak to nerobia vyslovene s úmyslom, ha, a teraz ti chcem ublížiť, že na to do smrti nezabudneš... Prečo nemôžu byť ľudia ako zvieratá? Svet by bol krajší:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nenávidím svoju matku - Fórum - ZDRAVIE.sk