Leto a zrazu vacsi zaujem opacneho pohlavia?

Príspevok v téme: Leto a zrazu vacsi zaujem opacneho pohlavia?
sweetyi

Nikdy som nemala nudzu o chalanov, ale vacsinou ma chce chalan, kt. ja nechcem alebo naopak. Som single a momentalne som stretla viac, min. 3 celkom v pohode chalanov, nie naraz ale tak postupne, mam nenormalny chaos co sa citov tyka. Vobec neviem, ci niektoreho z nich vobec chcem. Na kazdom sa mi paci nieco ine, a na kazdom mi aj nieco ine chyba. Kazdy sa mi paci ale len trochu a vedela by som si predstavit chodit s nim, ale vzdy by som nebola aspon tak spokojna ze by som bola stastna. Ja sa vobec nechapem, ale citim sa normalne zle, pretoze samozrejme, ze chcem mat priatela a neviem co mam robit. Alebo nespravit nic??? Poradte mi, prosim. Ak uz bol niekto v mojej situacii.
Niekedy sa mi zda, ze nechcem ani jedneho ale kedze nemam priatela a chalan sa sprava milo a je vytrvaly, tak preco to apon nevyskusat. Ale s ktorym..?? Alebo radsej so ziadnym.? Fakt neviem, ziadneho nechcem sklamat ani natahovat. Co vy nato???

sweetyi

Dakujem ti Adam Krtko,:D za nazor, vazim si toho. Aj celkom s tebou suhlasim, Ja som kazdemu z nich povedala, ze nechcem vztah, a to zo zaciatku, lebo som si nebola ista a som sa pred casom aj sklamala, tak ani moc neverim, ze by nieco vzislo. No a jeden z tych chalanov ma aj celkom dost pritahuje, ale myslim si, ze je to len o tej pritazlivosti a o tom, ze je leto, hormony sa buria, holka sama, a kedze som nespala s nimkym a chcem to uz asi vyskusat. Zmatena som z toho vsetkeho, viem, ze nechcem urobit nejak. chybu a asi to aj vsetko prilis riesim. No.

AdamKrt

Ak mas o nich taketo pochybnosti, radsej zo ziadnym. Inak ublizis, jemu a aj sebe. Alebo sa moze pritrafit nieco, coho budes s nepravym este lutovat.

Inak mozes urobit aj to, ze sa nemusis ponahlat do vztahu, ale nechas to v kamaratskej rovine a uvidis, ci to niekedy prerastie v nieco hlbsie. Ale povedz im to, ze to neberies ako vztah...