Chlapi--pomozte:)

Príspevok v téme: Chlapi--pomozte:)
hudba:)

takze prezila som s jednym chalanom (18) nadherny vecer ale na druhy den uz bol ako vymeneny..nevie mci preto ze v ten vecer sme boli opity a na druhy den uz nemal na nic odvahu..ale ja naozaj neviem co si o tom mysliet...(mam 16)...vcera sme tiez boli spolu von boli sme sa prejst ale rozpravali sme sa o takych veciach ak opred tym nez sa nieco stalo..:) skuste mi poradit co v tom asi moze byt..baby mi hovoria ze on sa asi boji mojej reakcie ze ked ma pobozka za triezva:D dakujem velmi pekne za normalne rady a odpovede:) velmi mi tym pomozete

hudba:)

dakujem za nazor, no ja som sa snazila ale nanho fakt nic neplati a ,,najlepsie " je ked mu zacne chodit 100000 SMS-iek od roznych bab a ked zacne predo mnou flirtovat s kamoskou to ma upllne dotina...ale sak nech si robi co chce naozaj som sa teraz dost sekla sklamala, pretoez som si myslela ze konecne niekto ,,rozumny":(

janekMY33

musis byt aj ty aktivna lebo muzi su velmi ale velmi hanblivi a ked si vipiju tak ta hanblivost ustupi takze bud ho opy a bude dobre alebo budes ty aktivna a on potom strati zabrani

hudba:)

dakujem za snahu:) vytriezvel- pretoze uz tyzden a pol a nic...fakt to nema zmysel, kazdy den sme splo von a tvari sa uplne normalne, fakt nechapem...a ja tela som sa zas nechala nachytat...uz nikomu neverim:) sak ked som hlupa

Punkinhead

Vies co poviem ti, mne sa stalo to iste akorat ze v opacnom garde... Jednen den ma dievca milovalo, a na druhy den ju to akosi "preslo"... a o tyzden sme sa rozisli :) Nechcem ta strasit ani odpudzovat, ale ci z toho typek nevytriezvel (doslova)...

hudba:)

pre lyzicka: si taka zlata:) nieco take som chcela pocut:) velmi si mi psychicky pomohla:) dakujem moc:) Sice mam vo vsetkom zmatok a davam tomu asi 20% ale aj tak t ivelmi pekne dakujem:)

lyzicka

no ved podla toho, co hovoris, sa to celkom dobre vyvija. Ked ta aj nadalej vola von, tak je to ok, asi s tebou chce chodit. a este ma rad aj tvojho psa :-), tak sa ho drz...

hudba:)

no takze nic viac ako BOZKAVANIE!!! nebolo...a boli sme sa spolu prejst lebo ma rad mojho psa:DDDale o to nejde...on ma zavolal sa prejst ae citila som ako keby bol nervozny a ked sme sa lucili tak sme vobec nevedeli ze co..iba povedal ahoj a dobru noc:) a ze ci zajtra pridem von...a ked sme sa bozkavali vela sme si povedali..pytala som sa ho na niektore baby, s ktorymi casto pise SMS-ky..(ten chalan je dost pekny a ziadany-blbo t ovyznie ale neviem ako som to mala nazvat) a on povedal ze su to len kamaratky,ze su pekne ale nic viac a ked som sa ho spytala na seba tak povedal ,,a co ti mam povedat:) ze som ta chcel pobozkat uz skor?" ale ze mu bolo blbe ze mam len 16...a ze by bolo dobre keby som si z toh ovecera nieco pamatala...je toho este tak vela co by vam pomohlo mozno povedat mi na t osvoj nazor..

lyzicka

ved pise: "ked ma pobozka za triezva"... tak asi sa len bozkavali.... skus ho niekam pozvat, len vy dvaja, aspon uvidis, ci cuvne alebo ma zaujem